Trek 6300 Crazy

Scudo

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
değişim yakışmış harika bir bisiklet toplamışsın bol pedallamalar :)
keşke ritchey carbon pro yerine wsc carbon taksaymışsın daha iyi olacakmış gibi geliyor bana

• Beğen
Tepkiler: Ali Rıza Fırat

Ali Rıza Fırat

Aktif Üye
Tepki
446
@müjdat dede

Teşekkür ederim, Şuan çok memnunum... Değişecek bişeyde kalmadı zaten :D

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
Ali bey harika bisiklet yapmışsınız,renk uyumu gerçekten güzel olmuş.
hayırlı olsun,güle güle eskitin.

• Beğen

Ali Rıza Fırat

Aktif Üye
Tepki
446
@Recep TOPAL

Recep abi beni hatırladınmı :D Abi eksik olan tek şey sende farkındamısın:) O zaman tüm taşlar yerine oturacak. Bu vesile ile forumdan tanışmamızada çok sevindim. Yorum içinde ayrıca teşekkürler. İstanbulda olsaydın 2 Trek Turlardık

• Beğen
Tepkiler: Recep TOPAL

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
@Ali Rıza Fırat

tanımazmıyım:) hayırlısı ne ise o olsun Ali bey,inşallah gönlünüzdeki bisikleti yapabilirsiniz.zaten istanbul'a gelirsem bisikletimle gelmeyi düşünüyorum.o zaman beraber turlarız inşallah...

Nicotine34

Forum Demirbaşı
Tepki
821
Bisiklet
Trek
Güle güle kullan, daha iyilerine sahip olursun inşallah :)
Kendine iyi bak,

Saygılar
Erkan

• Beğen

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
670 gr fark var benim bisiklet ile ama sizinki neden 11.5 çıktı anlamadım 11 civarı fln daha normal gibi olacaktı sanırım...Çok güzel gözüküyor. fazla ağırlık nereden buldunuzmu aceb..:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mustafa Acar

belkide aynı ölçüde değildir bisikletler ondan olabilir ! bu arada renk uyumu çok hoş olmuş güle güle kullanın!!!

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Adaş bisikletin çok güzel olmuş anladığım kadarı ile bisikletini çok seviyorsun 3, 5 gram ağırlığada kafanı takma allah kaza bela vermesin
saygılar
ali baba

• Beğen

Ali Rıza Fırat

Aktif Üye
Tepki
446
@RECEP ÇALIŞKAN

Kadro ölçüsü olabilir haklısınız. Ama hafiflikten ziyade cidden sağlamlık daha önemli benim için. Mesela çıkardığım rotorlar incecikti ama Xt rotorlar çok kalındı. Xt spd pedallarda ağır, Fren sistemi hafif değil ama süper tutuyor :D Sanırım bu kadro ile dediğim bir iki değişiklik ile 11 Kg civarı bir ağırlığa ulaşılabilinir. Ben açıkcası o işlemi eğer param olursa 8500 kadro toplayınca yapmayı düşünüyorum. Zaten 8500 kadroda daha hafif, sanırım o zaman 10,5 Kg bir ağırlığa düşecekki aliminyum bir kadro için çok başarılı bir ağırlık olur. Gerçi 8500 kadro ile daha hafiflerinide gördüm...

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
Bisikletiniz çok güzel yeni ekipmanlar ile çılgın olmuş. jant setiniz tubeless ve hafif bir tubeless lastik takımı ile kaba taslak ön-arka lastiklerden 600-1000gr arası alabilirsiniz. Bu arada eski lastiğiniz kenda lar bence çok iyi şu an üzerindeki lastikler kadar iyi akışı vardır. Sadece kadroyu 8500 yapmakla 10,5kgs zor, aralarında 100-200gr fark vardır zaten. Güle güle kullanın.

Tepki
105
Ali bey güzel bir bisiklet ortaya çıkarmışsınız, sizi kutluyorum. Bol pedallamalar ve zevkli sürüşler diliyorum :)