trek 6300 2010 kadro yardım

Tepki
2
merhaba arkadaşlar siteye yeni üyü oldum ve teknik bilgilere de sahip olduğum söylenemez. elime bir bisiklet geçti trek 6300 2010 model biraz hor kullanılmış kadroda maşada çizikler var ancak aksamlar sağlam ve herhangibir sorun olmadığını düşünüyorum.Bulunduğum yerde,bu arada şu an Kosavadayım yakında dönücem.Burada türkiyeye göre daha ucuz olduğunu düşünerek capriolo marka italyan malı bisiklet satan biriyle zaten muhabbet halinde olduğum biri trek bisikleti ona gösterdim ve arka dişli göbeğin pedal takımının ve zincirin değişmesi gerektiğni söyledi.Acaba bu trek bisikleti almalımıyım bilemedim.türkiye deki fiyatlarına baktım çok yüksek ben çok uyguna denk getirdiğimi düşünüyorum 200 euro nedersiniz sizce ne yapmalıyım.

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Eğer kadrosundaki çiziklerden başka kadroda bir sorunu yoksa (Kırık, çatlak gibi) bence 200 Euro'ya kaçırma bu bisikleti. Diğer aksamlarıda sorun olsa bile onları zaman içinde değiştirirsin ama sırf kadrosu için bile o bisiklete 200 Euro verilir.

Tepki
2
yorum için teşekkür ederim.birazdaha rahatlamış oldum sayenizde başka yorum yapanlar da olur diye düşünmüştüm ama maalesef sizden başka olmamış.tekrar teşekkürler.Eğer incelerseniz bulunduğum yerde italyan caprıolo bisiklet markaları var komodo modeli hakkında fikrinizi öğrenmek isterim.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@emre kırım

(link)

Sanırım bu linkdeki bisikletten bahsediyorsun. Bisiklet donanım olarak orta karar ama dolar yada euro bazında sana ne kadara mal olacak eğer alırsan bu bisikleti? Capriolo marka bisikletlerin kadro kaliteleri hakkında da bir bilgim yok açıkcası ama sanırım Sırbistan markası. Son olarak Türkiye'den Capriolo marka bisiklet ile benzer donanıma sahip bir bisikleti 800-900 TL gibi bir fiyata bulabilirsin.

Tepki
2
ilginize bilginize tekrar teşekkür ederim. evet doğru bisiklet burda ki fiyatı da 350 euro ve dediğiniz gibi 800 - 900 tl arası bişey oluyor ozaman.Dolayısıyla trek bisikleti almak daha mantıklı gibi ozaman.