Trek 3900 WSD

murex4951

Üye
Tepki
25
https://www.bisikletforum.com/

Bisikletim çarşamba günü geldi,kurma işlemini yaptık,hafta sonu bindim ilk kez,keşke daha önce alsaymışım dedim,o kadar zevkli ki,gerçekten bu kadar zevkli olduğunu unutmuşum.haftasonlarını iple çekiyorum

Scudo

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
hayırlı olsun güzel gezilere vesile olması dileğiyle

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Boyunuz kısa olduğu için mi boğazı ters taktınız?

murex4951

Üye
Tepki
25
ters mi takmışım gerçekten,o şekilde bindim üstelik,ama hiç rahatsız olmadım,aslına bakarsanız bir bisikletçiye götürmem lazım,ayarlarını yapması için,ama dayanamadım o şekilde kullandım.vidalarını pek açmak istemedik evde,olduğu gibi monte ettik.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bu bayanlar için üretilmiş bir bisiklet, biliyorsunuz değil mi?
Sorun değil, her bisiklet unisex'tir yani her 2 cinsiyet de kullanabilir fakat neden WSD modelini tercih ettiniz?
Evet, boğaz ters takılmış, çünkü düşük modellerde Trek hep yüksek boğaz kullanır.
Ayrıca fren-vites kollarınız da çok yukarı bakıyorlar.Gidona 45 derecelik açıyla aşağı bakmaları gerekiyor.

murex4951

Üye
Tepki
25
çünkü bayanım,dolayısıyla bilerek bu modeli seçtim,zevk ve tercih meselesi.bisikletçiye bu konuları söyleyeceğim,gerekli düzeltmeleri yapması için.teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için,hergün yeni birşey öğrenmeye devam ediyorum.

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
hayırlı olsun güle güle kullanın mutlu ve huzurlu bir şekilde pedallamak dileğiyle....

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Rica ederiz, forumumuzu takip edin ve aklınıza takılan her soruyu bizlere yöneltin, sizleri bilgilendirmekten zevk duyarız.
Aramızda bisikletçi bayanları görünce seviniyorum, zira bisiklet sadece erkek sporu/aracı değildir.Ne mutlu size.

murex4951

Üye
Tepki
25
kesinlikle ilerleyen zamanlarda danışacağım konular olacaktır,teşekkürler herkese tekrar.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Güzel bisiklet. Güle güle kullanın.

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Hayırlı olsun, kazasız belasız binmeniz dileğiyle, ve umarım önce güvenlik deyip kask ve eldiven kullanmayı ihmal etmemişsinizdir.;)

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bisikletiniz çok güzel.güle güle kullanın.ben de bundan alayım kardeşime çok güzelmiş tasarımı:)

sare

Üye
Tepki
167
evet ben de çok beğendim tasarımını.güle güle kullanın.abi bana da bundan alabilirsin yazmışsın hem hayır demem alcaksan:D

• Beğen
Tepkiler: t-genc

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Güle güle kullanın bisikletinizi.KAdronun rengi çok tatlıymış.Bir bayan bisikletine gidecek güzel bir renk

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bisikletinizi nerden aldınız acaba?

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Markası,modeli,kullanım amacı,rengi her ne olursa olsun yeni bir bisiklete sahip olmanın heyecanını tarif etmek mümkün değil.Heyecanınızı paylaşıyoruz,iyi günlerde kullanın...

• Beğen
Tepkiler: t-genc