trek 1.1 soruları

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ahenkmelodi tarafından paylaşıldı.

1. ahenkmelodi

ahenkmelodi Misafir

arkadaşlar,

ben trek 1.1 ile tura çıkmaya karar verdim. yaz sonuna kadar antreman yapıp çıkmayı düşünüyorum. şimdilik planlarım 1500 km. kadar olacak sanırım.

sorum ise 1.1 ne kadar yük taşımaya elverişilidir? çatala takacağım aparat ile önde de çanta taşımayı düşünüyorum. sizce sağlıklımıdır? yükümde sanırım 25 kg. civarında olacak.

ayrıca 1.1 kullanan arkadaşlar varsa bu bisiklet hakkındaki yorumlarını da yazarlarsa sevinirim.

İlginizi Çekebilir

image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...