TranzX Home Trainer 220ytl!!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kullanılmamış TranzX Home Trainer

Ürün Özellikleri:
Manyetik direnç sistemli olup kademeli direnç ayarı ile değişik sertlikteki pozisyonları ile size gerçek sürüş zevki sağlamaktadır. Profesyonel kullanım için birebir olan bu model hem arazi hem de yol şartlarını kusursuz bir şekilde sağlayabilmektedir.

http://img409.imageshack.us/img409/2416/treniervedeoregbek003xg0.jpg

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Ürünün gerçek resmini en kısa sürede koyman gerekiyor betmo aksi halde ilanınız kitlenecektir...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
ses durumu nedir yani apartmanda kullanılırmı alt kattakilerle polemiğe girmeyelim . :D

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Eğer bizzat kullandıysan,çalışırken çıkarmış olduğu sesin ne derece rahatsızlık verebileceğini söylermisin.Ben apartmanda oturduğum için sessizlik çok önemli.
Saygılarımla

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Adında görülldüğü gibi Home Trainer siye geçiyor gayet sesis ve Kullanışlı bir makine TAvsiye ederim:)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
ilahi betmo trainer lerin bahçe için olanıda mı var :D . birde orj resim görsem iyi olucak haybeye konuşmuyorum ilgileniyorum

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Minik bir bilgi verelim;
Bir defa "trainer" ve "roller"ların zaten tümü kapalı mekanlarda kullanmak içindir, "Home" vs diye ayrılmazlar.
Çıkardıkları ses çok büyük oranda lastik seçimi ile alakalı olup, "trainer"larda "manyetik" olanlar "rüzgar direnci" ile çalışanlara oranla çok daha sessiz çalışırlar.
Arazi ve yol şartlarını ise nasıl sağladığını anlamamakla beraber ürün hakkında yorum yapmama hakkımı kendimde saklı tutarım :).

Ayrıca yakın zaman içerisinde ürünün orjinal resmini göremezsek bu ilan ve beraberindeki minik bilgiler buhar olacak...

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Betmo sen banlanmıştın şimdi uçmuşsun forum dostu olmuşsun neler oldu anlatır mısın?

dreambiker

Üye
Tepki
0
aynısını kullanıyorum. 1.15 silik lastikle yinede tabiki ses yapıyor. komşuların duyma olasılığı varmı derseniz tabiki var
ama rahatsız edeceğini sanmıyorum. en azından bizimkiler rahatsız olmuyorlar.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@dreambiker
ee tabi herşeyin sesi vardır.. Bir buzdolabu çamaşır makinesi vsvs olağan üstü bir ses çıkarmıyor:)