Trans Türkiye Ultra Bike Race

Üikemizde ultra mesafe bike-packing yarışı yapılması durumunda katılır mısınız...?

• Toplam katılım
    566
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

kaydogdu

Aktif Üye
Tepki
332
İsim
Kenan Aydoğdu
Bisiklet
Carraro
@JusTiMe
5 derece yeter de artar bu iş için.

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe
Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mehmetbulak

Güzele benziyor da benimki marka şimdi :D şaka maka aynı gibi, biraz içindeki tüyünden mi aşırdılar diyeceğim ama ağırlığı da aynı. Al geç derim 10 dolar iyi para :(

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve JusTiMe

kaydogdu

Aktif Üye
Tepki
332
İsim
Kenan Aydoğdu
Bisiklet
Carraro
@mehmetbulak
aynı ürüne benziyor, muhtemelen de aynı ürünün farklı markası. Zaten bu Çinliler aynı ürünü farklı markalarla üretiyorlar, bence alınır 10 dolar 50 küsür lira, başka ihtiyaç giderir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
From: Av. Didem Konaş Büyükpınar [mailto:didem.buyukpinar@dkbhukuk.com]
Sent: Tuesday, March 19, 2019 6:48 PM
To: birol.cakir@bcbit.com
Subject: Transanatolia isminin haksız kullanımına son verilmesi hakkında

Sayın Birol Çakır,

İnternette Trans Anatolia Bike Race isimli sitede 06 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak ve 12 gün sürecek bir bisiklet yarışı yapma hazırlığında olduğunuz tespit edilmiştir.
Ekte yer alan iki Marka Tescil belgesinden anlaşılacağı üzere 31.05.2012 tarihinden itibaren 10 yıl müddetle Transanatolia ismi ile yapılacak tüm spor, kültür ve eğlence organizasyonlarının hakları müvekkil Şirket Transanatolia Spor Organizasyonları Ltd.Şti’ne aittir.
Talebiniz üzerine sözkonusu Marka Tescil Belgelerini mail ekinde gönderiyorum.
Müvekkil Şirketin Marka Tescilinden doğan haklarına yapılan tecavüzün ve haksız rekabetin derhal durdurulması gerekmektedir.
Bugün yapmış olduğumuz telefon görüşmesi sonrasında durumu bir kez da yazılı olarak size bildirerek; sözkonusu tecavüzünüzün 22.03.2019 Cuma günü mesai saati bitimine kadar durdurulmaması halinde yasal yollara başvuracağımızı bildiririm.

Saygılarımla,

Sevgili arkadaşlar yukarıda yayınladığımız ve sitemizin telif hakkının çok daha önceleri alınmış olduğunu belirten bir yazı sebebiyle sitemizin ve dolayısıyla yarışımızın adını değiştirmek zorunda kaldık. Bundan böyle adımız TTUBR Trans Türkiye Ultra Bike Race olarak değiştirilmiştir.

Saygılarımızla

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Süper Dede

Bu arada transanatolia dan daha fazla tık aldığımız için siz değerli bisiklet severlere teşekkür ediyorum. :D

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İsimler bile değişse ,efsaneler asla değişmez.
Şekle değil özedir saygımız,desteğimiz,muhabbetimiz.:harika:

Birol Ağabey? Mümtaz Ağabey ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@hamlet2006
Aynen, bizler tüm katılımcılarımızla efsaneyiz zaten...İyi ki varsınız arkadaşlar... ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Basar Giderim
Bence isimden gümbürtüye gittik, o nedir ya " basar giderim " herifler korktu tabii... :koptum::):harika:

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
İş yerinde ağaç dikiyordum. Ağacı dikince köküne basmak gerekiyor, sağlam dursun diye. Bir abi başka birine "bak Cemal nasıl basıyor? İyi basılacak öyle" dedi de beni bir gülme aldıydı ???.

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Süper Dede

Abi daha zor bir ad bulamadınız mı yav? Hoş ben bunu da söyleyemiyorum ama Tanrı aşkına bu ne böyle yav? Şimdi de özel güvenlik "napıyonuz la burada" diye rahatsız eder ?.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar isim hakkını aldık, bir çok ismi denedik çoğu alınmış. Bu yüzden bu ismimizi seveceğiz... ?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.