trakya universitesi bisiklet topluluğunun değirmenyeni gezisi

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
cumartesi saat 11de zübeyde hanım parkında toplandık. vize haftası olduğu için bir çok arkadaşımız geziye katılamadı. herşeye rağman 14kişiyi buldu sayımız.

gezide fazla fotoğraf çekemdim. telefonla çekilen fotoları sizlerle paylaşacağım.
gezide beni derinden yaralayan bir manzara vardı. bu ülkede hala böyle yerler var. böyle sersefil yaşayan insanlar var. işte kanıtı:
(link)

(link)

merkezde mola üniversitemiz sağolsun bize vaad ettiği kumanyaları hazırlayamadığı için bizde yemek falan alıyoruz.
(link)

(link)

işte buda ben ve panzerim:D
(link)

(link)

kosova'lı dostlarımız.
(link)

ve yola çıktık. ben grubun zaman zaman önünde bazende en sonunda yer aldım . gezdim durdum. hızımız bir hayli düşüktü. ama kalabalık olduğumuz için zevkliydi...
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

topluluk başkanımız alierol
(link)

çaylarımızı içiyoruz
(link)

benim bisikletim:D
(link)

(link)

dönüyoruz artık
(link)

(link)

(link)

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Üniversiteye geldiğim ilk sene böyle bir klüp kurmak için niçin çaba sarfetmedim hala bilmiyorum...
Paylaşım için teşekkürler boreas. İmrendim valla...:)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Canımsın yüreğine saglık.Böyle güzel seyirlere ne aç bir toplumuz bir bilsen.Daha güzel günlere varmak dileği ile...

'''Sevgiyi kuşların kanadına yükleyip gönder bu tarafa.'''

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
hmm 8. senemde okulumu bırakıp tekrar sınava girip trakyaya doğru gelsemmi diye düşündüm bir anda çevre ne güzel yaw...
bide o çay fotoğrafında çayları süper saklamışsınız tebrik ediyorum yani :D :D

• Beğen
Tepkiler: boreas

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@alicins
ehh valla doğru diyorsun ali.
çiğdem arkadaşımız ve benden başka herkes ayran içti. :D aslında ayranlarımızı içiyoruz demeliydim. çok haklısın...:p

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Geziniz çok eğlenceli gözüküyor. Ama keşke etrafı tanıtan daha çok foto çekseydiniz. Bizler de orayı yakından görebilseydik. İnşallah bir dahaki sefere...

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@HaliliOzturk

bence hiçbirşey için geç değil. bende buyıl mezun oluyorum. keşke diyorum daha önce bu topluluğu kurmaya çalışan arkadaşlara destek olsaydım. önünde aylar var daha. özellikle yazın muhteşem geziler çıkar. istanbul bambaşka potansiyelde vardır orada.
sana kolay gelsin hoşçakal...

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@KevSerSeri
evet fotoğraf makinem yanımda olmadığı için bu seferlik böyle oldu. arkadaşımızın cep telefonuna el koydum ve ancak bunları çekebildim. :)
birdahaki gezimizde daha süper fotoğraflar gelecek...

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
ellerinize ayaklarınıza ve yüreklerinize saglık harika bir tur yapmıssınız devmlarını beklerız haberiniz olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
teşekkürler boreas ...zevkli bi gezi olmuş gerçekten.orda olmayı ben herkes gibi isterdim.fotoğraflarda cok güzel yeni yerler görmek harika.hoşçakal

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Bazı arkadaşlar podyumla sporu karıştırmışlar sanırım :) Ama amaç eğlenceymiş gibi görünüyor, umarım iyi vakit geçirmişsinizdir...

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@erkuty

burada bisikletimi gösteriyorum bisikletle gezdiğim yerleri fotoğraflıyorum. diğer gezilerde foto paylaşımında inan bana kendi fotoğraflarımı eklemedim. forumdan değerli üye arkadaşlarımız, abilerimiz, kardeşlerimiz bizleride görmek istediğini yazdı. bende bu gezide kendi fotoğrafımı koydum. böyle bir eleştiri yapman çok kırıcı.
ağacı eğlenceymiş gibi görmüş olman garip. biz doğa gezisi yaptık uzaya gitmedik biz bisikletle. gittiğimiz yerlerde ne varsa elimden geldiğince fotoğraflamaya çalıştım. bilmiyorum sen ne istiyorsun ne görmek istiyorsun bunu söyle bizlere bizde ona göre fotoğraflar çekelim. paylaşalım sende mutlu ol.
inan bana hayatımda en mutlu olduğum günlerden biriydi çok eğlenceli vakit geçirdim. aksi olsaydı ne ben orada olurdum nede 13kişi orada olurdu. hava kararana kadar bisiklet kullanırdı....

gelelim senin spor anlayışına&eğlence anlayışına:
o bisikletimi alsam şu bisikletimi alsam diye topicler açıp, şukadar euro ayırdım bukadar euro ayırdım diyip sonrada 35ytl.lik ikinci el bir maşanın ng600e uyarmı diye peşinden koşturmak hiç olmuyor. önce saygılı olmalısın insanlara ki insanlarda sana saygılı davranmaya çalışsın...

trek 4500ile 6500arasında kalmışsın ama 35ytl.ye maşa almaya çalışıyosun... neyse bu senin problemin...
logo çalışması yapıp burada gösteri yapmak mı yoksa bisikletle gezi yapıp bunun fotoğrafını çekmek mi spor kavramına daha aykırı, uzak ?

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Boreas, sen bir tanesin. erkuty arkadaş senin sporu ne kadar ciddiye aldığını bilmediği için böyle bir espiri yapmış sanırım. Onun da kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Takma kafana...
Sen bir sonraki Edirne gezimizi düşün...

• Beğen

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
merhaba boreos kardeşim çok güzel bir gezi yapmışınız çok kısa zamanda 14 kişiye ulaşmışınız elinizden geldiği kadar resimleyerek bize edirnenin bir bölgesini bize tanıtmışınız gezilere devam yakın zamanda dahada artıcaksınızdır

• Beğen

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
çok güzel bir gezi yapmışsınız ellerinize sağlık bende bir trakya üniversitesi öğrencisi olarak çok duygulandım bende hep okul zamanında böyle bir organizasyon yapmaya çalıştım ama ne yazıkkı benim zamanımda bisiklete binen yoktu devamını getirin

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba Boreas

Güzel bir topluluk, güzel bir gezi, güzel arkadaşlık, insan daha başka ne isteyebilir. Tabi ki güzel bir hava.
Manzaralar zaten güzel yeşillikler içinde bir gezi yapmışsınız. Elerine ve ayaklarınıza sağlık.

Altaki mesajları, mesajımı attıktan sonra gördüm . Onun için bunu da ilave ediyorum.
Evet forumda çoğu arkadaşımız ''Boreas'' a kendi resimlerinizi de koyun diye mesajlar attılar. Boreas ta onun için koymuş. Zaten burada herkes kendi resmini koyuyor. Hiçte öyle podyuma çıkmış gibide algılanmıyor. Belki sizde , kötü amaçla yazmadınız ama, bakın arkadaşımız haklı olarak alınmış.
Lütfen birbirimizi kırmayalım. Dostluk ve , arkadaşlık çerçevesinde, kardeşçe olalım. sağolun.

Hepinize neşeli, mutlu, bol arkadaşlı, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

• Beğen

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@M.Ergun GÖZET
edirnenin her yerini pedallayacağız birlikte.
uyarılarını dikkate alacağım Ergun abi. birdahaki gezimizde buluşmak dileğiyle hoşçakal...

• Beğen
Tepkiler: M.Ergun GÖZET

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@k.tecimen
Kemal abi aslında topluluk çok daha büyük. sınav haftası olduğu için birçok arkadaşımız geziye katılamadı. ama bahara bomba gibi gireceğiz. sayımız yüzleri bulacak. edirneyi bisiklet cenneti yapmaya kararlıyız hep birlikte