Trakya Sprinterini Arıyor...24 Ekim Edirne Yol Yarışı

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında doruktuf tarafından paylaşıldı.

1. doruktuf

doruktuf Yeni Üye

Seviye:
    Trakya Sprinterini Arıyor...24 Ekim Edirne Yol Yarışı

--------------------------------------------------------------------------------
    http://www.ebis22.org/?Syf=18&Hbr=76854

CUMHURİYET HAFTASI ETKİNLİĞİ 2. GELENEKSEL BİSİKLET YARIŞI
    Tarih: 24 Ekim 2010
    Başlangıç saati: 10:00
    Buluşma Yeri: Belediye önü.
    Parkur: Belediye önü- Talatpaşa asfaltı- Ayşekadın- Migros- Kipa- Olin- Bosnaköy yolu- Protokol Evi önü- Meriç ve Tunca köprüsü- Kaleiçi seddesi altı- Gazimihal- Talatpaşa asfaltı- Atatürk heykeli önü- Belediye
    Yarış Mesafesi: 20 km. **
    Yarış Komitesi: Sadrettin ALICI, Sadi ÇALIŞKAN, Serkan D. TUFAN, Gökhun İ. YÜCEL, Arda ARMUT, Selami GENEL
    Katılım şartları: Kask / Spor kıyafetler
    Ödüller: 1. Kupa, EBİS tişört, şapka, flama
    2. Kupa, EBİS tişört, şapka, flama
    3. Kupa, EBİS tişört, şapka, flama
    Müracaat: Yarışmaya katılacakların, yarışın olacağı son 1 haftaya kadar yarış rehberlerine adlarını yazdırmaları gerekmektedir.

* Yarışa katılacak tüm sporculara Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün katılım belgesi vereilecektir.

* Yarış için şehir dışından gelen sporcular için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tesislerinde yer tahsis edilmiş olup ücretleri 15.00 Tl dir.

* Kayıt veya detaylı bilgi için 0537 707 66 69 - 0537 356 52 86 - 0532 394 90 84

http://www.ebis22.org/?Syf=18&Hbr=76854

2. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar yunanistandan katılımcılar da gelecektir.

3. alper öztürk

alper öztürk Aktif Üye

Seviye:
    bu sene hazır hissetmediğim için gitmedim ama seneye olursa(inşallah olur)gitmeyi planlıyorum bunun için kendimi şimdiden yarışa hazırlamalıyım.

İlginizi Çekebilir

koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2017-2-6_15-27-44.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...