Trakya Bisiklet Grubu Pazar Günü Edirne'de

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
Merhaba,

Trakya Bisiklet Grubu olarak 19 KASIM 2006 Tarihinde Edirne'de toplanmayı kararlaştırdık. Bu ilk geniş katılımlı toplantı ve gezimiz olacak sanırım. Sabahın erken saatlerinde Lüleburgaz'dan otobüsle yola çıkacağız. Edirneli arkadaşların önereceği 30-40KM lik bir parkurda gezimizi de yapabiliriz. Hava durumunun çok iyi olması bekleniyor. Detayları gruba mail olarak iletecegiz, önerilerinizi de bekleriz. önerileri grup sayfalarından yaparsanız iyi olur.

Bol Pedallı Günler

Scudo

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Sayın TURHAN; guruba da e-posta gönderdim. Ama burada da yinelemek istiyorum; pazar günü sizleri bekliyor olacağım. Sizlerle tanışıp pedal çevirmek beni mutlu edecek. Umarım Edirneli diğer pedalseverler de bizimle birlikte olurlar.
Gezebileceğimiz yerleri guruba yazdım. Orada ya da Edirne'ye geldiğinizde karar veririz.Ayrıca cep numaramı da yazdım, haberleşmek için.
Pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum.

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@M.Ergun GÖZET

Merhaba Ergun Bey,

Telefonda konuştuğumuz gibi 19 Kasım Saat:10.00 da Edirne Migros'un önünde buluşuyoruz. Forumdan katılmak isteyenler olursa bekleriz.
Bizler de tanışıp, birlikte pedal basmayı çok isteriz.

Görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: M.Ergun GÖZET

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
sanırım karaağaca gideceğiz. fazlının kahvesinde çaylarımızı yudumlarız artık

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@ida degirmenci

Eminim gün olur o da yapılır.Hele trakya bölgesinin değerli ve deneyimli üyeleri Sevgili büyüğüm Ergun abimiz ve yine onun kadar değerli Cahit ve Rahman hocalarımız sizlere bu kadar yakınken.

Bence siz şimdilik bizlerden biraz daha şanslı insanlar olarak (oraya daha yakınsınız) güzel hafta sonunuzu burda degerlendirin.

Yüreginizdeki düşlerin gerçekleşmesi dileği ile...

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@ida degirmenci

Size de merhaba,

Kesinlikle imkansız değil, programımız ve hava koşulları ilk izin verdiğinde sıra Tekirdağ'da olacak.

Görüşmek dileklerimizle, bol pedallı günler.

makrobjektif

Aktif Üye
Tepki
32
@ida degirmenci

imkansız denen birşey yoktur.
"zoru başarırız< imkansız biraz zaman alır>.

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
herkese selamlar
pazar günü geziye kadılamamın
benim acımdan böyle güzel insanlar
arasında olamayacagımın buruklugunu
şimdiden yaşıyorum
herkese iyi eglenceler diliyorum :D :D
benim icinde 1 km fazla gidin
selamlar

• Beğen
Tepkiler: c.turhan

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Rahman arkadaşım seninle tanışmak yine kısmet olmadı.Üzgünüm ama bir dahaki sefere inşallah...

• Beğen
Tepkiler: rahmankarataş

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sizlerle olmayı ne çok isterdim bir bilseniz.birbirinden kıymetli siz güzel insanların arasında.
18.11.2006 tarihinde Avanos belediyesi ve kaymakamlığının ortak Saglıklı günler ve bisiklet etkinligine'ne davetli olduğumuzdan katılımımız icap etti.
Sizlerin bu güzel etkinliğinizin şimdiden olumlu ve verimli gecmesini diliyor katılacak tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

''Sevgiyi kuşların kanadına yükleyip gönder bu tarafa.''

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
@M.Ergun GÖZET

selam edirneye
kısmet degilmiş
ama inşallah
siz pedal dostlarıyla
en kısa zamanda yollarda buluşmak üzere
saygılar..

• Beğen
Tepkiler: M.Ergun GÖZET

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
@boreas

selam
evet benden cok
seyyah üzülecek dedigin dogru
yeni topladım ama daha 1 km bile yapamadım
bahara acısını cıkarırız
görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: boreas

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Dayanamadım,az önce Ergun abimle görüştüm arkadaşların seyri ne durumda diyerek.Vay vay vay şuanda müzede kültürel gezi seyrindeler.

Yüreginiz...Nasıl derler.Böyle canlı canlı herdaim hayat dolu olsun.Sizleri çok seven kardeşniz.

'''Sevgiyi kuşların kanadına yükleyip gönder bu tarafa.'''

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Candede selamlar. Evet bugün güzel, şirin bir gezi oldu. Yeni bisikletseverlerle tanıştık. Nedendir bilinmez; "bisiklet insanı" daha bir cana yakın, daha sıcak, daha bir dost canlısı oluyor. Sımsıcak arkadaşlarla tanıştık, çok güzel bir gün geçirdik. En azından benim için böyle.
Gezimizin eksikleri de vardı tabi. Candede seni aradık yollarda, Çağrı'yı da. Rahman arkadaş işleri dolayısıyla gelemedi, üzüldük. Süleyman Bey yoktu, onunla tanışma mutluluğunu yaşayamadık. Ama biliyoruz ki, bir gün herkesle karşılaşacağız, birlikte pedal çevireceğiz.
Geziye T.Ü.'nden katılan genç arkadaşlar bizlere enerji aşıladılar. Kamil Bey Keşan'dan arabasına atlayıp bizlerle tanışmaya ve pedal çevirmeye gelmiş. Cahit, Suat ve Özcan arkadaşlar harika insanlar. Onlarla birlikte performansımı daha da arttıracağımı düşünüyorum.
Lozan anıtına gittik, Fazlı'nın kahvesinde çaylarımızı yudumladık, Beyazıt Külliyesi'nde tarihe şahit olduk, Selimiye Camiine bir kez daha hayran olduk.
Fotoğrafları Cahit ve Suat arkadaşlardan bekliyoruz.
Ne mutlu bizlere ki; bisiklet ailesinin bireyleriyiz.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@M.Ergun GÖZET

Sizleri seviyorum.
Daha nice heyecanları birlikte yaşamanın tadına varmak dileği ile.
Kimbilr daha ne verimli,daha ne heyecalı soluklar seyirler yaşayacağız.Hele yanı başınızda birbirinden kıymetli seyir arkadaşlarınız olduğu sürece.

'''Sevgiiy kuşların kanadına yükleyip gönder bu tarafa.'''