Trakya Bisiklet Grubu Kuruldu

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
Amaçları aşağıda özetlenen haberleşme ve etkinlik grubumuzu kurduk. Özellikle Trakya bölgesindeki arkadaşların katılımlarını bekliyoruz.

Grubumuz Trakya Bölgesi'nde bulunan tüm bisiklet severlerin bir araya gelmesi ile düzenli ve geniş katılımlı bisiklet-doğa etkinlikleri düzenlemek, bu etkinlikler konusunda haberleşmek, bilgi paylaşımı sağlamak amacı ile oluşturulmuştur. Trakya bölgesi bisiklet gezileri yapmak için çok uygun bir coğrafi yapıya ve iklime sahiptir. Bu şansı iyi kullanıp, doğa ile iç içe bol oksijenli ortamlarda bisiklete binmek istiyorsanız grubumuza üye olmanız yeterlidir. Bölgedeki tüm doğa ve bisiklet severleri üyeliğe bekliyor ve birlikten kuvvet doğar, gelin bu zevkimizi birlikte yaşatalım diyoruz.

(link)

(link)

Scudo

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Sayın Turhan; ben de Edirne'den gruba katılmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor, lütfen anlatır mısınız?

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
bende edirnedeyim ama lüleburgaz sanırım birhayli uzak bize

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Harika olmuş Cahit abi. Çok sevindim Abicim. Hayırlı uğurlu olsun. Kurduğunuz Grup ile birlikte pedalladığınız gezileri bekliycez..

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: c.turhan

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
cahit kardeşim trakya gurubu hayırlı olsun günlük gideceğiniz geziler olursa benim yol bisikletimin gideceği yollar olursa gelebilirim hoşçakal

• Beğen
Tepkiler: c.turhan

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@M.Ergun GÖZET

Sayın Gözet sanırım üye oldunuz. Hoş geldiniz. Fotoğrafın üzerindeki bağlantıdan grubun sayfasına ulaşabilirsiniz.

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@boreas

Yok yok çok da uzak değil. Birkaç yıldır o tarafa pek gelemedik ancak önceki yıllarda Lüleburgaz'dan bisikletler ile gelip Selimiye ve Meriç gezisi yapıp aynı gün döndüğümüz oluyordu. (biraz yorucu olsada) Ancak dönüş otobüsle (ya da trenle) yapılabilir.

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@Serkan Taşdelen

Sağ olasın Sevgil Serkan, darısı başına. Umarım bir grupta sen kurarsın ilerleyen zamanlarda.
Ayağından pedal, başından kask eksik olmasın....

@k.tecimen

Sizi aramızda görmeyi çok isteriz. Asfaltçı arkadaşlar da var ve zaman zaman asfalttan yol bisikletlerimizle de gidiyoruz. Etkinlik planlarımızı grubun sayfasından izleyebilirsiniz.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Sayın Turhan;

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı günü Trakya grubu olarak bir etkinlik yapsak iyi olmaz mı?

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@M.Ergun GÖZET

İyi de laf mı? Harika olur. Sizin ve diğer arkadaşların önerilerini bekliyorum. Ama mutlaka bir şeyler yapalım.

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@Necati Bilgen

Çok teşekkürler.
Sen bizim "Onur Üyemiz" sin, senin kadar çok Km'yi Trakya'da kaç kişi pedallamıştır ki? Birlikte gezeceğimiz günlerin beklentisi ile ellerinden öperim...

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Teşekkürler, Gell yaz ayları gellll..Sizlerle pedal basmanın, Trakya'nın misafirperver insanlarınla görüşmenin zevki çok güzel. Hepinize Sevgiler..

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@Necati Bilgen

Evet, hele bu gün kış geldiğini kanıtladı sanki. Olsun biz yinede bisiklete kısa turlarla devam diyoruz.

Saygılar ve Sevgiler

@Murat CER

Teşekkürler Murat Bey, sizleri de turlara bekleriz, yaza doğru 3-5 günlük Trakya turlarımız olacak.

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@H.Can DEMİREL

Teşekkürler, yanıtlamak için geciktim kusura bakmayın.

gazoz

Üye
Tepki
23
bende katılmak isterim ama grubun sitesinden üyeligimi gerceklestıremedım sanırım.
Kırklarelinde oturuyorum ama hafta içi hergun okula Lüleburgaza geliyorum.
bisikletimi imkanım dahılınde ayakta tutmaya calısıyorum.her fırsatta sürüyorum..

nasıl yapcaz şimdi:)

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Trakya Bisiklet gurubunuz hayırlı olsun....:)
Güzel günlerde, çok katılımlı , gezileriniz olur inşallah...
Etkinliklerinizin fotoğraflarlarını bizlere ulaştırırsanız memnun oluruz