Aranıyor Trainer

Konu, 'Aranıyor...' kısmında abdullah tysz tarafından paylaşıldı.

1. abdullah tysz

abdullah tysz Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Tacx ya da elite marka trainer arıyorum
    Izmir

2. BRCDKR

BRCDKR Yeni Üye

selam tacx marka toplamda 10 kere kullanılmış trainer im var:) Bisiklet olayı bana göre değilmiş, tembelim ben:) Sahibinden coma da ilan koydum ama foto koymadım henüz:( isterseniz ozelden iritbata geçebilirsiniz foto atarım (burcudokur@gmail.com)

abdullah tysz

abdullah tysz Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Mail attım

4. vgulgec

vgulgec Forum Bağımlısı

Seviye:
    elimde elite mag var ayrıca dijital göstergeside alındı hepsine 450 istiyorum çok kullanlmadı 533576695 den ulaşırsanız hızlıca konuşuruz watsapptan resimde atabilirim

İlginizi Çekebilir

8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
team-sky-echelon-996.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...