Trainer almak istiyorum

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Arkadaşlar bisiklete binmek için fazla zamanım olmuyor ,ancak formumu korumak için trainer almak istiyorum fakat daha önce hiç kullanmadım , sizlerden ricam bu aleti kullanan varsa nasıl olduğunu ,ve hangi marka hangi modelin daha kullanışlı olduğu hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim ,çok teşekkürler.

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Ucuz Sessiz bir model olan Tacx Sirius işinizi görecektir, delta bisiklet veya bayilerinden bakabilirsiniz... Ayrıca mtb kullanıyorsanız bir adet dişsiz lastik almanız gerekiyor, imzamdaki linkten ulaşabileceğiniz cst 26x1.15 lastiği öneririm...

• Beğen
Tepkiler: irfancan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
trainer arka tekeri havaya kaldırarak pedal çevirmizi sağlayan alet diye biliyorum.roller ise silindirli olanı.bna kalırsa roller almanızı öneririm hem dengenizi geliştiri hemde formunuzu korumanıza yardımcı olur.hatta alıştıktan onra bnm gibi kitap okuyabilirsiniz :)

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
tranier rollerin biraz daha kolay olanıdır.Kullandım para ihtiyacımdan ve bisikletin özgürlük oldugunu düşündüğümden sattım.Ama form tutmak için güzel bi alet.Size tavsiyem Seviye ayarlı olanını almanız olcaktır(Remote kontrol daha iyi Bulabilirsniz).

• Beğen
Tepkiler: irfancan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@irfancan

Size tavsiyem Tacx' ın Ecotrack modeli olacaktır.

(link)

Nasıl kullanabileceğiniz konusunda ise şu başlıktan yararlanabilirsiniz:
(link)