Trafikte tokat yedim

Tepki
13
İsim
Ataberk Köseoğlu
Bisiklet
Mosso
Trafikte ilerlerken arkamdan gelen araba korna çaldı. Yol vermeme rağmen ki (vermek zorunda değilim) el kol hareketi yaptı ve hakaretler etti. 50 metre sonra trafik ışıklarında durdu. Ben de arkasından bagajına dokunarak neden boyle yaptığını soracaktım. İndi arabadan ben trafikte hakkım olduğunu... anlatacaktım ki tokatı ile kendimi yerde buldum. Arkadan gelen polis arabasına plakayı verdim. Sonrasında karakola gidince 2 saat sonra gel dediler. Eve gidince ailem izin vermedi gidemedim. Ne yapabilirim bu magandayla alakalı? Böyle bir şey olamaz. Yollar sadece arabaların değil benim yaşadığım olay gibi bir sürü bisikletçi yaşıyor. Artık bunlara bir dur demeliyiz!

Arabanın plakası yanlış hatırlamıyorsam 34 KA 8334

Scudo

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Capuling5335
2 ayaklı hayvan cok maalesef :( Gecmis olsun...
Arabasiyla kendini sollayan diger arac surucusunu hazmedemeyip, isiklarda yakalayarak bacagina kursun sikan manyaklari da gordu bu ulke...
Kendinize dikkat edin! Cunku her an her yerde;
yaya, bisikletli, motorsikletli, arabali bir manyakla karsilasabilirsiniz. Egitilemez ve daha kotusu kagit uzerinde egitilmis gorunen kara cahillerle cevrili heryer...

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
873
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
Arabayı park ettiği yerde bulup kamera olmadığını teyit edip cami çerçeveyi indirirsin süper zevkli olur sonra son gaz kaçmak lazım ama :harika: tamam kötü ornek ama adam da iyi ornek şampiyonu degilmiş sonuçta

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Ailenin cahilliği olmuş. Hemen sizinki le konuş olay soğumadan karakola gidin 18- şiddetin hatırı sayılır cezası var. Polislerde olayı gördüyse tadına doyulmaz. çok eğlenirsiniz ;)

VolkanÖzcan

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Capuling5335 azıcık uğraş kardeşim, aileni de ikna et, şikayetinize ciddi olarak devam edin.

bak kendin için değilse de benim için, yarın o yoldan geçecek diğer gençler çocuklar için, küçük kardeşin için...

kimoli

Üye
Tepki
10
İsim
selçuk çiçek
Bisiklet
Diğer
Yanında biber gazı olsun.çok faydası olur.arabanda, evinde,çarşıda gezerken cebinde olsun tavsiye ederim.

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@kimoli Ben eskiden haydar taşırdım :D Şimdi umrumda değil, en fazla dayak yeriz , ya da döveriz ne diyelim :)

bsklt07

Forum Demirbaşı
Tepki
822
İsim
tuğrul
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
emniyete şikayet et plakasınla bimere

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Capuling5335 Geçmiş olsun, ailenizin tavrı da ilginçmiş ama, belki olayı büyütmek istememişlerdir fakat sonuçta trafikte biri çocuklarına tokat atıyor. Her ne olursa olsun nasıl arkanızda durmazlar anlamış değilim?

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok benzer şeyi Kayseri'de yaşadım. Ne arabasına dokundum, ne küfrettim. Sadece sağdan hızlı geldiği için elimle "yavaş" işareti yaptım. Adam ağzından köpükler saçarak aşağı indi. Belinden silah çıkardı. Darp etti beni. Ben bisikletime tekrar binmeye çalışırken bir taraftan da plakasını okumaya çalıştım. Bunu fark edip arabadan tekrar indi. Yine eli beline gitti. Bir miktar darp daha. Araç gidince durup polisi aramak için telefonu çıkardım arka cebimden ancak sinirden plaka aklımdan tamamen silindi. Hemen aynı günün akşamı televizyonda bir haber vardı. Restoranda garsonla tartışan bir adam garson tarafından kurşunlandı. Ancak kurşun adama isabet etmediği için garson serbest bırakıldı. Kamera görüntüleri bile varken. Sonra kendi durumum aklıma geldi. Plakayı hatırlasam ne olacaktı. Vel hasılı kelam, ucuz yaşıyoruz kardeşim ucuz.

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
Çocuklara kalkan eller kırılsın. Ailenizin sizi koruma sorumluluğu var. Herkesle birlikte: Komşularınız, polis, hakim... Şurada yazıp çizenlerin duygudaşlığı ile beraber.

• Beğen
Tepkiler: suat akman

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Bu şiddet sarmalından çıkmak pek kolay değil açıkçası ama güzel şeyler genelde zordur zaten :)

Tapatalk kullanılarak gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

zfrrrtpc

Üye
Tepki
4
İsim
Zafer
Bisiklet
Kron
Dün akşam da barbarosdan yukarı çıkarken adamın teki korna çalıp el hareketi çekti

Tepki
2
İsim
ilker
Bisiklet
Diğer
sen gitmezsen , ben gitmezsem, o şikayet etmezse, diğeri uğraşmaz sa nasıl olacak? geçmiş olsun. sırf bu ibinelere sebep aksiyon kamerası aldım kaskıma monte ettim uzaylı gibi dolaşıyorum. farketti mi? evet hemde nasıl. kayıtta değilken bile farkediyor karşında ki insanın tutumu. yol veriyorlar falan. bunun dışında kayıttayken başıma geleni de ifşa ediyorum. geçen bir video paylaştım daha ben çözemeden plakayı çözüp ihbar bile etmişler sağolsunlar..