Trafikte Bisiklet Sürmek #1

Bugraacik

İstanbul Bisikletlisi
Başlık
46
Tepki
850
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Bu sefer kaza, agresiflik veya sinirli olmayan bi video ile karşınızdayım. Arkasına da hafiften bazen hareketli bazen sakin parçalar koydum. Takribi Unkapanı'ndan Ortaköy'e kadar süren görüntüleri parça parça koymak istedim. Aralarda ufak tefek kırmızıda geçme var, yaya veya araç yokken geçiş sağladım sadece.

Biraz da titreşim var, gidona bağlayarak ilk kez denedim pek sıkamamış olabilirim :)

Umarım akşam keyfi olarak izlenebilir bi video olmuştur. Öneri veya eleştiriye abartıya kaçmadan tabii ki açığım. Her zamanki gibi abone olursanız sevinirim...

Mesut DOĞRU

Forum Demirbaşı
Başlık
5
Tepki
1.071
İsim
Mesut DOĞRU
Bisiklet
Bianchi
@Bugraacik
:) Sn @Bugraacik uğraşmış, emek vermiş ve emeğinizi bizimle paylaşmak istemişsiniz. Henüz izlemedim. Ancak konuya özeleştiri ile başlamanız taktire şayan. Her üretimin kendi içinde hatası yahut eksiği olabilir. Önemli olan bunun farkına varmak, yapıcı eleştiri ile üreticiye yardımcı olmak, gelen eleştirileri dikkate alıp üretimi daha da geliştirmektir..

Not; Kanalınıza abone oluyorum :)

Esen kalın.

Tepkiler: Bugraacik

Serdaryildiz

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
294
İsim
Serdar yildiz
Bisiklet
Ümit
Tamamını izledim, işte beklediğimiz olay tam olarak bu, sıfır stres en sağdan trafiği etkilemiyecek ve etkilenmeyecek şekilde bisiklet sürüşü. Ve hatta dikkatimi çekti sonlara doğru sağda boş bir yol daha vardı, oradanda gidebilirdiniz, egzoz gazından mümkün mertebe uzaklaşmak, boş yolda ortalamak mazgal düşünmekten daha pratiktir. :)

Tepkiler: Bugraacik

Bugraacik

İstanbul Bisikletlisi
Başlık
46
Tepki
850
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@Mesut DOĞRU teşekkür ediyorum, her videomun başında benzer açıklamalarda bulunurum. Insaniz sonuçta hatalar tabii ki vardir ama bunlari düzeltmek bizim elimizde. Teşekkür ediyorum.tekrar güzel yorumlarınız için.

@Serdaryildiz normalde agresif biri olduğumu söylerler diğer videolarimda. Biri bana yanlış yapmadıkça neden sinir stres yapayım ki :) o sağdaki boşluktan yayalar yürüyor çoğunlukla. Çok zorda kalmadikca veya yorulmadiysam yaya yoluna girmiyorum. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.

mesutaktas

Üye
Başlık
1
Tepki
157
İsim
Mesut AKTAŞ
Bisiklet
Sedona
İLLAKİ O ARABANIN KAPISI AÇILACAK...:acpsnr:

Bugraacik

İstanbul Bisikletlisi
Başlık
46
Tepki
850
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@mesutaktas Her zaman açılır :) Bu sefer geçip gidelim dedik.

Yukarı Alt