trafik canavarı

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında cheddar tarafından paylaşıldı.

1. cheddar

cheddar Yeni Üye

Seviye:
    işte 15 yasında bısıklet sporuna gonul vermıs bır kız.Sakaryada ıdmanda mınıbus altında kalıyor. .hemde emniyet seridinde.Haber TAKVİM GAZ. Adapazarı'nda Yeni Yerleşim Bölgesi'ndeki duble yolun emniyet şeridinde antrenman yapan Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Bisiklet Takımı sporcusu Betül Coşan (15), midibüsün altında kaldı. Ağır yaralı halde Yenikent Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Betül, burada yapılan ilk müdahaleden sonra Toyotasa İlk Yardım ve Trafik Hastanesine sevk edildi. Ancak genç kız, hastanedeki tomografi cihazının bozuk olması nedeniyle tekrar Devlet Hastanesi'ne gönderildi. İki hastane arasında 2 saat vakit kaybeden küçük sporcu yolda hayatını kaybetti..Ailesine başsaglıgı diliyorum.Lütfen herkes daha dikkatli olsun.

2. SECO 34

SECO 34 Aktif Üye

Seviye:
    ya nedir bizim bu minıbusçülerden cektiğimiz gecende beni bakırköyde sıkıştır dı da sıkıştırdı zor kurtuldum ilerde tarafik şıkıştı gitim yanına demezmi seni burda döverimde ye actı kapıyı iniyorsu ilerde polisler vardı allahtan polis dedi bişey yaptımı zarar verdimi dedim hayır şikayetçimisin dedi bende bişey yapmadı diye olmadım hem olsam nolur mınıbusçü !!!

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...