Tour of Mediterranean (Akdeniz bisiklet turu)

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@drsalihsert Çok emin olmamakla birlikte
Doğal olmayan sprint mücadelesi.

Scudo

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@drsalihsert görmedim ama duyduğum kadarıyla finiş e az kala önündeki sporcuyu çektiği ve saha komiseri nin gördüğü ve bu nedenle diskalifiye vs .. diye biliyorum belki ondandır.

drsalihsert

Aktif Üye
Tepki
243
İsim
Salih Sert
Ahmet Örken''in niye sonuncu yazıldığını öğrendim. Son 2kmde bir bisikletci üzerine doğru gelmiş Örken de bunu engellemek için müdahalede bulunmuş, yarış sonunda da o sporcu Ahmet beni çekti diye şikayet etmiş. Sonuç Örken'in bu seneki ilk podyumu elinden alınmis oldu.

@alper 76 evet öyle bir olay olmuş ama Ahmet böyle birşey yapmadığını söyledi çekmemiş yani

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@drsalihsert elinden alınmış demeyelim ... Ne oldugunu kesin olarak bilmiyoruz.
Ancak saha komiseri ile sert tartışmalar olduğunu ben gördüm. Bunu biliyorum

drsalihsert

Aktif Üye
Tepki
243
İsim
Salih Sert
@alper 76 Ahmet Örken e sordum direkt sadece üstüme gelmesin diye kolumu kaldırdım çekmedim dedi orda yaşananları gormedim ben tabi

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Olay son 2km den daha fazla yakinda meydana geldi. Gruptan kopma hiç olmadı neredeyse tüm yarışçılar beraber gidip döndü. Bayraklı olan finish kısmında hatta bir çarpışma ve düşen bisikletciler oldu. Hatta Kom mayo kazanan eritre li sporcu düşenler den biriydi.

Son duzluk mucadelesi diyelim... Gormedik

Bilmiyorum kayıt olsa SAGAN .olayindaki ...gibi derdik şöyle böyle diye...

• Beğen
Tepkiler: drsalihsert

drsalihsert

Aktif Üye
Tepki
243
İsim
Salih Sert
@alper 76 herhangi bir bilgilendirme hesabı bile yok ki yayın olsun :)) ama bu seneki yarışlarla tecrübe kazanıp seneye daha güzel organizasyonlar yapılır belki

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Aynen öyle @drsalihsert Ben yarisin oldugunu gorevli eski yarışçılar dan bir agabeyim in aramasiyla ogrendim yoksa evde oturacaktim. Hatta Sabah antrenman yapsam mı? Diye düşünüyordum bir de adamlar yanimdan vızır vızır geçerdi artık. ..
Aceleye gelmiş her şey... Her seyimiz böyle degde mi? Yazık oluyor bu ülkeye bize bu guzel topraklara..hep aynı hikaye..

• Beğen

drsalihsert

Aktif Üye
Tepki
243
İsim
Salih Sert
Screenshot_20180304-223200.png

Synergy Bakü bunu paylaşmış Ahmet'in olayi

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Sonuçları takip edebileceğimiz Bu tura ait kurumsal bir internet sitesi falan var mı?
Ben aradım ama bulamadım.

T

tersderyar

Misafir
Federasyon başkanı Mersin narenciyeciler birliğinden “yarış anında tüm sporculara aynı formayı (ödül törenlerinde görülen portakallı formayı) giydirilmesi şartıyla belli miktarda maddi sponsorluk alacaktı. Forma konusunda böyle birşey olmayacağı için haliyle parayı vermediler. Ama yine başkan federasyonun kasasından beş kuruş harcamam diyerek siyasi yönden baskı yaparak yarışı yaptırdı. Fotoğrafta federasyon başkanımızı ve sanırım Adana’nın spor il müdürünü görüyoruz. Yaptırdım oldu gibi oturmuş Başkan.

Dosyalar

Batuhan12

Üye
Tepki
18
İsim
Ahmet Batuhan Çolakoğlu
Bende yarışı izlemeye girmiştim mersin etabında Ahmet Örkeni sıkıştırmış biri Ahmet Örken onu itmiş bu yüzden diskalifiye oldu

• Beğen