Satıldı Toplu satış. şok fiyat :)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında gurkankas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    elimdeki bazı parçaları para ihtiyacım nedeniyle satışa çıkartıyorum.
    1-Acera arka aktarıcı: çalışması normal fakat alt bacaklarda ve üst gövdenin alt tarafında çizikler mevcut.

2-Acera vites fren kolu: 8li sistem için. aynı şekilde çalışmasında progbem yok fakat ilk aldığım gün ufak bi düşme sonrası üst tarafında biraz çiziklet meydana geldi.

3-Scott Comp. 6 Vida Ön Göbek: 32 Delik,6 vida disc uyumlu, kendim içini açıp temizleyip tekrar gresleyip kapattım ama yinede bi miktar bakım istiyor.

3-Shimano Parallax Ön Göbek: 32 delik, V-fren için. göbekte bir sorun yok fakat QRnin bi parçası yok adını tam bilmiyorum :) resimde görünüyor zaten.

4- Farklı Boylarda Carbon-Alu Spacerler: Tırtıklı amoeba ve en kücük olan spacer Aludur, Ortadaki Carbondur.

Tüm Parçalar İçin Tek Fiyat : 50 TL'dir ü

By Gurkankas142

Özel mesaj veya telefondan ulaşın. Numaram 0555 728 1031. Aramalara her zaman cevap veremem, sms gönderirseniz cevaplarım ;)

-Kargo alıcıya ait
    -Parçalar topluca satılacaktır. Zaten parçalar tek tek satılmayacak kadar ucuz.
    -Lütfen pazarlık yapmayınız, pazarlık yapmak isteyen arkadaşlar ilk önce sadece vites-fren kolu ve shimano parallax ön göbeğin fiyatını öğrensinler ondan sonra pazarlık yapmak istesinler ;)

2. m3rTSedoNa

m3rTSedoNa Üye

Seviye:
    özeL msj'ın vaR!

3. B-Boy Gorkem

B-Boy Gorkem Aktif Üye

Seviye:
    sadece scott ön göbek ne kadar olur

gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    mesajınız gelmedi. herhalde 50 mesaj sınırına takıldı. burdan sorun isterseniz.

ayrı satmıyorum. bir arkadaş sırada bekliyor o alırsa zaten ilan kapanacak ;)

gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    ürünler satılmıştır. konu kapanabilir.

bu aralar forum baya bereketli koyduğum ürün 1-2 günde satılyor :)

İlginizi Çekebilir

lance-armstrong-jan-ullrich.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
pic3-normal-ride-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.