Topeak tamir ve bakım seti

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
topeak marka yaklaşık 260 gr olan, sele borusuna monte aparatı bulunan, markanın kalıtesını zaten bılıyorsunuz sıfır kutusunda gonderılecektır.ürün adedı yeterınce fazladır.25 tl fıyatı artı kargo ptt ıle 28 lıraya ıstenılen adrese gonderılır.kendım de kullanıyorum gayet şık ve saglam malzemeden uretılmıs.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Güzel ürün,hayırlı satışlar..

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
zamanla paslansa da, ben de 2 tane hediye ettim, 1 tane çaldırdım ve sonuncusunu gözüm gibi koruyorum. anti pas bir yağla silince pırıl pırıl oluyor. bir sürü alet takımı içinde bence bir numara ve fiyatı gerçekten ucuz.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
ilan güncel.... bisikletin üstündeki değil o benim :) .sıfır kutusunda gönderilecek.ürün miktarı bir kaçtane ile sınırlı değil.kaç tane isterseniz gönderilir.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
bazı ufak tefek bılgıler ısteyenler var o yuzden ıngılızcem cok ıyı degıl dırek urunun sayfasından koyuyorum aynı urun delta bısıklette de var ama benım gordugum tek fark onda yıldız tornavıda var ve 52 lıra bu urun ebaydan arkadasım tarafından 50 tane alınmıs bır urundur oradakı fıyatı 22 dolardır.ozellıklerı

* Allen Wrenches: 2/3/4/5/6mm
* Torx: T25
* Box Wrenches: 8/9/10mm
* Spoke Wrenches: 15g/14g
* Chain Tool: Cast Cromoly Steel
* Chain Hook: Steel Wire
* Tire Levers: Two Engineering Grade Plastic Levers
* Screw Drivers: Flat Head/ Phillips
* Tire Repair: Patch Kit and Glue
* Tool Material Hardened Steel
* Body: Engineering Grade Plastic

Size
|
10 x 4,6 x 3,5 cm (LxWxH)

Weight
|
230 g

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ayna kolu sökme aparatı varmı takım setinde varsa ö.m atarmısın bilgilerinle yarın yatırayım parayı

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
bılgıler gonderıldı öm ve mail ıle

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@thufir

bılgıler hem dedıgınız adrese hem öm ıle yollandı

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
ilan güncel .....satışlar devam ediyor daha ürün çok...

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
ilan güncel....ilk parti kargoya verıldı.yarın alacaklar.lütfen yorumlarınızıda eksık etmeyın urun hakkında.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@mehmet12345

bır arkadasın bugun bu yorum ıcın suphelerıne dayanan sorusu uzerıne bır acıklama yapma geregı duydum. okudugum teknık lısede kullandıgım beta izeltaş altaş takımlarının üstüne 15 yıldır çalıstıgım meslegımde kullandıgım snap-on (amerıkan malı olup benım bıldıgım en kalıtelı takımdır) takımlarınıda katarsak takım ve avadanlık konusunda yorum yapabılecek durumda oldugumu soylıyebılırım butun takımlar aynı zamanda metaller özellıkle nem üstüne yağ ve hıdrolık gıbı malzemelerle kırlı bırakılırsa tabı suresıde onemlı muhakkak oksıtlenmeye veya cırkın bır goruntu sergılemeye baslarlar.bu markası ne olursa olsun boyledır.önemli olan takımı kullanımdan sonra ılk fırsatta temızlemektır.topeak markasıda elınden geldıgınce saglam ve hafıf bır malzemeden uretmıs bu urunu.ben kendımce zorlayabıldıgım kadar zorladım kırılma zedelenme gorulmedı ıcındekı plastık levyelerıde zorladım kırılmadı bence yeterınce kalıtelı bır urundur bunu sattıgım ıcın degıl takımdan anladıgım ıcın soyluyorum.