Tokat

Scudo
Tepki
0
evet sonunda bisikletle gezerken buraylada tanıştık :) emir kanbulat arkadaşım grubumuza katılma isteğin güzel ama dediğin gibi erbaa dan buraya gelip bizimle takılman biraz olumsuz ama belki biz erbaa ya gelirsek sana ulaşabiliriz....bu arada ensar ve davut60 ben serdar karıştırmayın sonra

MadBoy61

Üye
Tepki
5
Slmlar.. bnde tokatlıyım :))) yazın inş tokata gelip 1-2 hafta zaman geçirmek istiyorum fakat genelde tokatta gördüğüm bisikletler öle güzel bişler deildi.. yazın geldiğimde antrenman için yeni yapılan turhal-tokat yolunu kullanacağım.. o yolda tempo en az 30a dayanabilecek yol arkadaşı aranıyor :)) umarım çıkarda tek başıma kalmam :) Kazasız belasız pedallamalar :)

MadBoy61

Üye
Tepki
5
Herkese slmlar.. Ben de tokatlıyım.. yazın 1-2 haftalıgına tokata geleceğim.. istanbul/beykoz da oturuyorum.. tokatta bende antrenman arkadaşı arıyorum.. yol bisikleti olan tempo en az 30'a dayanabilecek.. turhal,tokat yolu veya turhal,amasya yoluna dayanabilecek arkadaşlar aranıyor..

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
memleketimin insanlarına meraba. ben de turhallıyım, ama manisada çalışıyorum, umarım bi gün tanışma imkanımız olur. size iyi pedallamalar.

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
memleketimin insanlarına meraba. ben de turhallıyım, ama manisada çalışıyorum, umarım bi gün tanışma imkanımız olur. size iyi pedallamalar.

Tepki
10
Arkadaşlar bende Bedestenlioğlu tarafında oturuyorum lisedeyken Atatürk lisesine sürekli bisikletle gider gelirdim:)
Şimdi güzel bi bisiklet alıp devam etmek istiyorum...Tokat'a geldiğimde inş buluşuruz...

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Ben de Turhal'lıyım ve kısmetse bu tatilde oraya bir tur yapmayı istiyorum. Özledim memleketimi :)

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
selamlar bende tokatlıyım ama istanbulda oturuyorum yazları fırsat bulabildikçe geliyorum kurban bayramında gelicem inş. sulusaraylıyım bu arada :) keşke fırsatım olsa bisikletimide getiririm ama tokat merkeze çok uzak bizim köy merkezdede ev yok o yüzden zor.

aaykun

Üye
Tepki
7
tokatta araç trafiğinden uzak bisikletle tur atılabilecek doğal manzaralı yerler var mı.? yollarda araç yoğunluğu tehlike yaratıyor. veya tokatta en beğendiğiniz bisiklet sürme güzergahları nereleridir, yazar mısınız tokatlı arkadaşlar. ben tokiden köprübaşına kadar gidip geliyorum mesela. ırmağın kenarı gayet güzel sürmek için. araç trafiği biraz daha az olsa çok güzel olacak ama.

Övünç

Üye
Tepki
2
Merhaba Tokat ta yaşıyorum ve bisiklet sürmeyi çok seviyorum 9 ayda 810 km bisiklet sürdüm ve 13 yaşındayım sizce iyimi bisikletim bianchi afx2 çamurluk ön-arka far km saati çanta suluk tutucu suluk vb herşeyi aldım ve bisiklet sürmeyi çok seviyorum sizlerede kendimi tanıtıyim dedim Bol Pedallamalar!!!

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Hoşgeldin kardeşim, bir de kaskını aldın mı tamamdır herşeyin. Kazasız pedallamalar...

Tepki
1
Bisiklet
Giant
Her gün en az 1 saat sürüyorum. Tokat'ta var mı başka süren, nerelere takılıyorsunuz...

Emre Aslan 1981

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Scott
Merhaba,
Ben Tokat'tayım ama kış aylarında pek binemiyorum, Nisan'dan sonra daha aktif oluyorum. Facebook kullanıyorsan "Tokat Bisiklet Topluluğu" diye aratırsan küçük bir grubumuz da var. Haftasonları orta mesafeli turlar yapılıyor genellikle. Görüşmek üzere.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Mrb bende Tokatlıyım inş Tokata geldiğimde haberleşir tur yaparız..:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kardeş bende aslen Tokatlıyım ama kayseride doğmuşum kayseride büyümüşüm :) orda akraba çok, bisikletle gelirsem eğer elbet süreriz.