TIR'ın ezdiği Bisikletli hayatını kaybetti! Kaçan Şoför aranıyor!

Yasin K.

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar Bu gece 1 e doğru Zeytinburnu'nda bir Tır bisikletiyi ezmiş. Bisikletli kişi hayatını kaybetmiş. Tır Şoforü kacmış.
Haberi yayabilir miyiz?

TIR'ın ezdiği Bisikletli hayatını kaybetti! Kaçan Şoför aranıyor!
(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yazık olmuş, çok gençmiş henüz.
Halbuki orada sahil komple bisiklet ve yaya yolu diye hatırlıyorum, araç yoluna ben arabayla bile girmekten korkuyordum, ortaya tercihli yolu koyduktan sonra daracık, saçma bir yol olmuştu; virajlarda iki araba yan yana zor dönebilirdi. O yola hem de tersten girmek...suicide.

Gece araç yollarında bisiklet kullanmam, kullandırtmam. Benim oğlum da bir gün foruma girip "peder Hoze gece bisiklet sürmeme izin vermiyor, kariyerimi engelliyor" falan derse "iyi yapıyor" deyin, otursun evde sünger bob izlesin.

Burak_Dingiloglu

Daimi Üye
Tepki
115
Bisiklet
Diğer
@Yasin K.

Niye kaçıyor ki? Nasıl olsa ceza almayacak. Boşu boşuna kendine heyecan yapmış!!! Şaka bir yana Allah rahmet eylesin,keşke kaldırımda gideydi.

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
Bisikleti maalesef hatalı. Kaldırım olduğu nokta bisiklet yolu. Forumda defalarca arkadaşları uyandım. Orada olacak kazada sürücü hiçbir ceza almaz.

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Allah rahmet eylesin. Keşke yaşanmasaydı ama omuş artık. Allah geride kalanlara sabır versin..[emoji17]

• Beğen

Oktay Erkan

Daimi Üye
Tepki
829
Bisiklet
Trek
Allah rahmet eylesin. Çok acı.

Kimbilir kaçıncı kez geçiyordur oradan ama yüz kez sorunsuz geçtiğimiz yerde yüzbirincide bir şey olmayacağının garantisi yok maalesef. Bize ise ders almak düşüyor. Maltepe sahil yolunda yola paralel 3 ayrı bisiklet yolu olmasına rağmen hala araç yolundan trafiğe ters gidenler görüyorum.

Ateş düştüğü yeri yakıyor. Allah yakınlarına sabır versin.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Allah(c.c) rahmet eylesin.Bursanin merkez ilcesinde halen bisiklet yolu yok.Ben de her surusumde tirlarla beraberim.Birgun ayni durumu ben de yasarsam hic sasirmayin.

• Beğen

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
Sahil yolunun en dar olduğu kısım iki araç yan yana zor gidiyor o kısımda. Hafif de virajlı bir yer hele ki tırın solunda da araç vardıysa büyük ihtimal kaçamadı bisikletliden. Genişce kaldırım var bisiklet yolu var keşke oralardan giyseydi. Allah rahmet eylesin.

• Beğen

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Oğuz han T

aynen dediğin gibi yol orada tehlikeli. her gece turunda oradan geçiyorum kaldırımdan tabi. o istikamette yoldan gitmek cesaret ister.

Süleyman Çakır

Aktif Üye
Tepki
107
Bisiklet
Corratec
@Raşit S

"Peder" Farsça'da ve tabii Osmanlıcada baba demektir. Sizin "Peder Hoze" ifadenizdeki Peder papaz için kullanılmış sanırım. Belki niyetiniz bu manada kullanmak değildir ama, bir gün oğlunuz size papaz derse üzülürsünüz diye, hatırlatayım dedim.

• Beğen
Tepkiler: Burak_Dingiloglu

Burak_Dingiloglu

Daimi Üye
Tepki
115
Bisiklet
Diğer
Konu Dışı

Türkçe cadde ismi mi kalmadı da Kenedy Cad. diye bir cadde var İstanbul'da? Kenedi nedir ya? Kene hayvanın bir değişi mi? Amerikan başkanın ne işi var caddenin isminde?

• Beğen
Tepkiler: SerkanH
Tepki
12
Bisiklet
Merida
Allah (c.c) tahsilatını afvetsin, kalanlara sabır versin,

İyi-kötü, az-çok bisiklet kullanan hepimizin çok ama çook dikkatli olması gerekiyor, başka spora, başka araca benzemiyor aga bu işin şakası yok.

Beyler biz kendimizi koruyalım, alabildiğimiz kadar tedbir alalım, takdir Allah'tan (c.c.), veren alıyor işte

Tepki
6
Bisiklet
Cube
Allah rahmet eylesin. Ben de haberi görünce çok üzüldüm ve eşimin görmemesini sağladım. Çünkü bende sürekli gece ve araç trafiği olan yollarda kullanıyorum mecburen. Arka ışığım var, hem çakar hem de lazerli olanlardan. Henüz ön ışık almadım ama en kısa zamanda onu da alacağım. Oldukça temkinli davranıyorum ama İstanbul şoförleri gerçekten acımasız. Geçen gün yanımdan bir halk otobüsü geçti ve kalbim duracak sandım. :eek: Hepimiz Allah' a emanetiz ama tedbir almakta Allah' ın emri. Dikkatli olmak zorundayız. Kaybettiğim hayata değil de, geride bırakacağım canlara yanarım. :(

Cemre Can Süral

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Corratec
Allah rahmet eylesin.Bisiklet yoluna bile otomobillerin girdiği ülkemizde güvenli bisiklet sürmek çok zor.

• Beğen

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
@Burak_Dingiloglu

Adnan Menderes tarafından caddeye bu isim verildi.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH