İptal Edildi ...Time ayakkabı-Look pedal-takım sadece 75 TL....

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Hakim Arslan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hakim Arslan

Hakim Arslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Elimde fazlalık olan idare edecek bir seti satıyorum pedalların rulman ve yayları çok iyi durumda çizikler önemli değilse eğer, ayakkabı sorunluydu biraz tamir ettirdim beyaz boya attım derisi soyulan yerlere :)
    Hala giyiniyorum işimi baya görüyor eski göründüğüne bakmayın iş görecektir ama kalleri değişmek lazım, artık çok iyi tutmuyo tutuyo ama yukarı çekince atıyo yerinden o bakımdan bi süre sonra kal almak iyi olur...
    Pedallar da A.3 look modelidir.
    Takım 75 TL kargo benden, 42 numara...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
anzac.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.