Thompson Force karbon, Ultegra

Scudo

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Hayırlı olsun üst seviyede bir bisiklet olduğu belli her halinden ancak kadro seti hangi ülkenin malı bilmiyorum markayı ilk defa duydum , ancak üzmeyecek bir markaya benziyor nereden aldınız acaba?

• Beğen
Tepkiler: mirim04

Eibec

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Giant
(link)

Sitesini buldum. Bende ilk defa gordum ama gorunus olarak harika bir bisiklet.

Kazasiz belasiz kullanin insallah

• Beğen

mirim04

Üye
Tepki
85
Bisiklet
Diğer
Belçikadan bir dostum getirmiş

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
Bu bisiklet belçika menşeli bende alicaktim belcikadan hayırlı olsun

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Belçika'da yaşarken, 25 €'ya 1990'ların başında şehir bisikleti olarak tasarlanmış bir bisikleti günlük işlerimde kullanıyordum. Çok sağlamdı. Selesi deri ve baya yıllanmıştı, Gidon Belçika'da imalatı günümüzde olmayan dökme alaşımdandı.

Bu markayı severim. Geçen gün sitelerini gezdim. Kişilikli, butik bir Belçika Flemenk markasıdır.

Güle güle kullanın.

Düzenleme: (link)

• Beğen

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
Merhabalar Bence Bisiklet şaheser.. Hayırlı olsun

Belçikadan bende bisiklet getirtebileceğimi düşünüyorum kuzenlerim vasıtası ile merak ettiğim konu liste fiyatı bellli olan bisikletin size maliyeti nedir yani demek istediğim oradan ikinci el düzgün bir bisiklet kaça alınabiliyor ortalama bilgisi olan varmı bu konuda

mirim04

Üye
Tepki
85
Bisiklet
Diğer
@Ahmet.YILDIZ
Ülkede aldığın rakamı ödersin ,eğer yolcu bagaj olarak getirecekse ,sanırım THY az bir ücret alıyor bisiklet olduğu için..

• Beğen
Tepkiler: Groims

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
Sormak istediğim burada 20binlira olan ikinci el bir motosikleti oradan 4binliraya alabiliyoruz ama getiremiyoruz.

Eğer bisikleti ufak bir farkla getirebiliyorsak Ve buradaki fiyatlar ile ciddi bir fark varsa bisikletlerin ikinci el fiyatında cidden düşünülebilir

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
bisiklet çok güzel kadro çok hoşuma gitti donanımda iyi ama sele çok fazla aşağıya bakıyor bide gidon boğazını lütfen aşağıya alın gidon seleden daha yukarıda neredeyse gidon uzatma aparatını çıkarırsanız çok daha yakışıklı bir bisiklete sahip olursunuz iyi günlerde kullanın

• Beğen

mirim04

Üye
Tepki
85
Bisiklet
Diğer
@Hasan Saylık araştırdın mı işin içinden çıkamıyorsun ve ayrıca bisiklet dostumun jesti oldu adeta .O yüzden burda konu açtım ,araştırmaya vakit yoktu.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mirim04 Anlıyorum sizi haklısınız ama. Çakma bir bisiklet olsaydı ve e 15 Bin TL verse idiniz ne olacaktı ? Çakma malları tatlı dili ili ona,buna bir şekilde satmaya çalışan yüzlerce internet dolandırıcısı mevcut