İptal Edildi The north face su geçirmez bayan bot 37,5 numara- 130 tl

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında serkan saylan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serkan saylan

serkan saylan Yeni Üye

Eşime aldigimiz ve yarim numara büyük geldiği için sadece 1kere giydiği North Face goretex kadim boyunu satiyoruz.. Kutusu ve faturasi duruyor. Sadece 1 kez giyildi. Nerdeyse yeni gibi. Fotoğraflardan da goruluyor. 36—36,5 giyenlere tam olacaktir. Kaba bir bot değil. Günlük kullanıma uygun..İstanbul ve Tekirdağ' da elden teslim edebilirim..

İlginizi Çekebilir

increase-average-cycling-speed-3.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
4.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.