Teşekkürler servisçi amca.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
akşam iş çıkışı bisiklet ile eve giderken sıkışık trafikte sağ tarafta kaldırıma yakın olup ve kapıları açık olan servsi acarından geçecek yer bulamayınca beklemeye geçtim. tam beklememin 2. saniyesinde şöför amca kapıları kapattı ve bana geçecek yer açıldı. yanından geçerken teşekkür ettim.
iyi niyetli şöför amcalar iyiki varsınız.

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross

Emre Örsel

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
böyle moralimizi yükseltecek iyi niyetli abilere ihtiyacımız var.

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Teşekkürler bence de :D

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
Neyse ne ya.. :D biz mutlu olalım yeter

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
bir keresinde d100'ün sol şeridinden geçerken sağ şeride hızlı bir geçiş yaptım o kısımda da yamalı yol varmış hafif çıkıntılar vardı yol bisikleti olunca lastikler kaydı ve yere düşüp sürüklendim. peşimden gelen bir kango arac sahibi amca durdu ve yardım etmek istedi şehir içine de götüreyim dedi ama bisiklet arabaya sığmadı ben teşekkür ederim diyip başımın çaresine baktım, sele falan yerinden fırladı omuz kısmım baya yaralandı ama o gün sapancaya geziye gidecektik toparlanıp yoluma devam ettim :)

Tabi bunlar istisna. Kırmızı ışıkta duruyordum bir kere minibçünün teki el kol sallıyor ne işin var trafikte der gibisinden. karşılık versen olay çıkacak.

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
özellikle servislerde yaş seviyesi belirli bir yaşın üstünde olanlar ağırbaşlı yardımsever oluyor. öyle birine denk gelmişsiniz. amcaya teşekkürler

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bağcılardan Sarıyer'e gidiyorduk grupduk arkadaşlarım baya ilerilemişti araç trafiği vardı 100 metre geri kaldım bir ford vardı sağımda solumdada cenaze aracı vardı. Baktı taksinin şöförü çıkamıyorum aracı sağa doğru yanaştırabildiği kadar yanaştırıp bana yol vermişti trafikte :D ne günlerdi bea.

Melisa

Üye
Tepki
29
İsim
Melisa
Bisiklet
Ümit
Az da olsa iyileri var araba sürücülerinin. Bazen yol veriyorlar mutlu hissediyorum.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@chnkrmz tüh yine erken açtım diye söylenmiştir içinden :))) Şaka bir yana sağ şeridi kapatıp ilerlerken arkadan gelen aracın mesafe bırakıp rolantide sizi takip etmesi,motorun çıkardığı o sabit ses...Anlayamazsınız böhüeeüe insana kış günü şömine başı ateşi sesi gibi geliyor. :D