TeŞekkÜrler Orkun:)

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Bülent Onutkan tarafından paylaşıldı.

1. Bülent Onutkan

Bülent Onutkan Bisikletkolik

Seviye:
    Mrb arkadaslar bır sure once psylo maşam ıle ılgılı bır problemımı sızlerle paylasmıstım ve orkun(VELESPİT) arkadasımız bana yardımcı olabılecegını soylemıstı:)Bende en kısa zamanda gonderdım ve sagolsun en ıyı sekılde yardımcı oldu,bugun amortısorum elıme ulastı ve tek kelımeyle harıka olmus:in:Meslegınde 1 numarasın:) Bunları anlatmamın nedenı ıse orun arkadasıma tum forum uyelerı onunde tekrar tesekkur etmek,ellerıne saglık......!

2. Orkun Oskay

Orkun Oskay Aktif Üye

Seviye:
    Biz görevimizi yaptıysak , bu bizi mutlu eder. Umarım bir daha problemin olmaz. Hadi bakalım Psylo yollara :)

Furkan DURU bunu beğendi.
  3. Furkan DURU

Furkan DURU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Buyur abi ben başlıyım :)

İlginizi Çekebilir

image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...
upload_2016-4-29_9-42-54.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
sporcu içeceği.jpg
Bir çoğumuz hafta içi kısa, hafta sonu 100+ km yol yapıyoruz. Bisiklet ile ilgili her şeye dikkat ediyoruz ama kendimiz hariç. İşte uzun yol alıp laktak seviyesini (hamlama) yüksek tutmak ve...