Teşekkürler hepinize

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Komik ve kıvrak zekası ve yazıları için sayın mario beye( yazılarına inan kahkaha atarak gülüyorum) üslubu ve bilgisi için sayın forum trolü murat b. arkadaşıma (bütün troller sizin gibi olsa keşke) gurbetci arkadaşımız murat çömez beye( inan o bisikletleri ve resimleri görünce kalp ve tansiyon yükseliyor üstat:)) yine güzel ve iyi üsluba sahip berk evren arkadaşımıza böyle devam ediniz:)

Scudo

Yeşil Mavi

Doğa ve İki Teker Aşığı
Tepki
141
İsim
Hakan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de her ne kadar çok yazmasamda hepsini ilgiyle takip ediyorum. Forumun kalitesi cidden iyi seviyede. İyi, yardımsever ve kaliteli insanlar var burada. Bunu sağlayan site yönetimine bir teşekkür de benden.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de başta kendime teşekkür ediyorum. Hepsi benim için çok değerli birçok dost arkadaş kazandığım bu foruma üye olduğum için. Hepsi de beyfendi,zeki,düzgün insanlar
@Atasoy
@asibol
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
@BerkEvren
@Bahri Kaplan
@Cem H2O
@Cemal Ç.
@Çağdaş78
@Gökay Akçay
@ippon
@isosel
@MehmetAliB.
@mariokaldato
@MakRo
@Mustafa Zeybek
@Mehmet Metin Levent
@Mhmm@
@Özcan
@Süper Dede
@trainspotting35
@volkan ismail
buradan ismini yazmayı unuttuğum arkadaşlarımın affına sığınıyorum ve de selamlarımı iletiyorum..

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
hamlet2006, Eyvallah ben de sizleri seviyorum. Siz olmasaniz şu gariban dunyam karanlıkta kalirdi :D

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Listeyi kopyaladım kendimi çıkartıp yerine @hamlet2006 ekliyorum belki şaşıracaksınız ama @Serkan Mıstınoğlu na da o kadar tartışmaya rağmen teşekkür ediyorum. Unuttuğum birileri mutlaka vardır şimdiden affola. @Murat Cömez bey'i unutmuşum mesela.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Süleyman kardeşim, seni tanımak hayatımda yeni bir ufuk demek, iyi ki varsın...

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
fakir arkadaş çevresinden ayrılıp zengin ailesine kavuşan bir SEZERCİK filminin ortasında buldum bir an başlığı görünce... forumdan ayrılan birismi var yoksa geleneksel bir ritüelmi bilemiyorum ama forumda değerli bilgilerini paylaşan tüm dostlara sevgi selamlarımı bende iletmiş olayım bu vesileyle

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Süleyman kardeşim, seni tanımak hayatımda yeni bir ufuk demek, iyi ki varsın...
Estağfirullah ağabey
Ağabeylerin ağabeyi.Sen bir tanesin,kelimeler kifayetsiz kalır senin gibi ''mümtaz'' kişiliği anlatmaya.

Listeyi kopyaladım kendimi çıkartıp yerine @hamlet2006 ekliyorum belki şaşıracaksınız ama @Serkan Mıstınoğlu na da o kadar tartışmaya rağmen teşekkür ediyorum. Unuttuğum birileri mutlaka vardır şimdiden affola. @Murat Cömez bey'i unutmuşum mesela.
Kesinlikle katılıyorum.
Buradan değerli üstadım @Murat B. ayrı bir parantez açmayı borç bilirim.Saygılarımı iletirim.

Her daim hakkaniyetli davrandığına inandığım adil yöneticim @BF Okuru Bey'e de çok teşekkür ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
müptelasıyız forumdaki bu güzel insanların. iyi ki varlar.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vallahi @Murat B. bey'i nasıl unuttuk hep sizin yüzünüzden koymamışsınız listeye. Şaka bir tarafa İzmir'de bir kapım var onu biliyorum aynı şekilde sizin de İstanbul da ardına kadar açık bir kapınız var unutmayın. @hamlet2006

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Oh ne güzel konuya bol ,bol yazın arkadaşlar kaynaşalım,güzelleşelim herkes birbirini daha iyi tanır (en azından ben konuya zamanla daha fazla arkadaş eklerim:))

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vallahi @Murat B. bey'i nasıl unuttuk hep sizin yüzünüzden koymamışsınız listeye. Şaka bir tarafa İzmir'de bir kapım var onu biliyorum aynı şekilde sizin de İstanbul da ardına kadar açık bir kapınız var unutmayın. @hamlet2006
Eyvallah zaten biliyorum,sağol varol.Her daim beklerim
Bir ara Çeşme Granfondo da yapalım ,tabii ki @BerkEvren le birlikte gelin:harika: Bakalım çelik bisikleti ne kadar hızlı imiş.:hrkbuya:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Zamanında çok tartışsamda Kudret Bey tarafından bu forumun varlığından haberdar oldum, @mariokaldato tüm dertlerimize derman olan gripin gibi, @Süper Dede nin gazıyla hiç yapmadıysam 2.000 km fazladan yol yapmışımdır,

@Murat B. sayesinde bisiklet teknik bilgim önemli ölçüde gelişti,

Bisikletle ilgi bir karar vermeden önce @hamlet2006 ve @trainspotting35 ilk kaynak olarak bakılacak yer oldular kendi yaptıkları hataları biz yapmayalım diye hiç gocunmadan paylaştılar, @hamlet2006 hocanın patlayan lastiğine ayağına batan pedalına kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm, @trainspotting35 in yeni bisikletine kendim almış gibi sevindim,

@MakRo @Çağdaş78 @isosel @Cemal Ç. @BerkEvren Beyler hep takip edildi danışıldı,

@ippon ve @bisikletgundemi ince ince bize hep hatırlattılar hiç unutturmadılar,

@Triban sayesinde kendimle daha barışık olmayı ve olduğum şeye şükretmeyi öğrendim,

@Murat Cömez sayesinde estetik ihtiyacım tatmin oldu ...

@BF Okuru ’a ayrıca tüm kaprisime tahammül ettiği için teşekkürler ...

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.355
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dertlerinzle dertlendim, sevinçlerinizle mutlu oldum, Bilginizle bilinçlendim hakkinizi helal edin hiç kimseyi ayirmadan hepinize teşekkur ederim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisiklete binen adamdan zarar gelmez. bisiklete binen adamın zararı kendinedir zira. bisiklettir, ekipmandır, turdur, yündür derken cebine zarar verirken; şu rota, bu kadans, şu hedef diye kaslara eziyet eder. ama tatlı eziyetlerdir bunlar.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Belki de en değerli olan pırıl pırıl gençlerin varlığı.En çok da gençlere teşekkür ediyorum.
@Ceyhun Özkan @Hami Bulut @cember3454 @mmakif daha da niceleri....

Hazır yeri gelmişken
Sayın @Serkan Mıstınoğlu nun bisiklet ile ilgili paylaşımlarının ne kadar değerli olduğunu forumdan uzak olduğu dönemde bir kez daha anladık.Kendisinin daha aktif olmasını dilerim.