Teşekkürler DELTA

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Yaklaşık bir hafta önce düz yolda süratle ilerlerken birden park halindeki araclardan birisinin kapısı acıldı arka fren ön fren arka fren ön fren derken en sonunda arkayı kaldırarak durdum ve ön taraftan tak tuk sesler geldi ilk maşadan sandım indim birde ne göreyim kaliper kırılmıştı.O gün hemen deltaya gittim ürünü söküp kol ve kabloyla beraber shımanoya gönderdiler ve 1 hafta sonra yeni FREN KOLU KABLO KALİPER birlikte geldi.Böylelikle hiç bir masraf ödemeden frenim değişmiş oldu.Teşekkürler DELTA

Scudo

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
@Mert Kabtan

Büyük geçmiş olsun Mert.Allahtan bir şekilde durabilmişin.Buna şükür ,bu arada Delta firmasının duyarlığınada çok teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: hız ve ulas

solskas

Üye
Tepki
1
Bir de beni bir bisiklet sahibi yaparsanız sevinirim.:) Aslında düşüncem bir şehir bisikletiydi günde ortalama 25 km yapmayı düşünüyorum düz sahil yolunda geotech 28 street düşünüyordum ama donanım hakkında hiçbir bilgi yok nerdeyse delta nın sitesinde çok fazla da bir seçeneğim olmadığını farkettim (bu yıl ki fiyatları görünce).Belki de bir mtb alabilirim kararsızım 600 ytl civarı birşeyler bakıyorum ama mamafih...

• Beğen
Tepkiler: hız

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun. Kırılan kaliperler olunca ilgimi çekti de acaba frenlerinizin marka ve modeli nedir?

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@solskas

Aslın çok seçenek var. 28 jantlarda geotechin street modeline bakabilirsiniz. Bir de life modeli var. Cadde bisiklette bir tane olması lazım

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@Zeki.Alper

br m 542 shımano

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
trafikte bu tür araçların yanından geçmek gerçekten problem bizler için şahsen ben bu tip geçişlerde araçların baya uzağından geçiyorum yani arada bir bisiklet boyu mesafe bırakıyorum şükür şimdiye dek başıma gelmedi bu tür bir olay geçmiş olsun ayrıca Delta Bisiklete teşekkürler gösterdikleri ilgi için.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar yeniden teşekkür ederiz.