Teşekkürler Bahadır Gürel

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
http://omogemura.com/wp-content/uploads/2016/03/thank-you-1400x800-c-default.gif

Forumda geçmişden bugüne süren paylaşımlarıyla bisiklet alanında bir çok kişinin ufkunun genişlemesine imkan sağlamıştır. Kimsenin kolay kolay paylaşmayacağı bilimsel, teknik konuları forum ortamında anlaşılır şekilde ve en önemliside Türkçe kaynak olarak doyurucu bilgilerle tüm forumdaşlara sunması ciddi emek ve zaman ister.

@Bahadır Gürel, bu konuda oldukça cömertkar davranıyor. Kendisine paylaşmış olduğu konulardan/yazılarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

Bahadır Gürel'in açtığı tüm konuları listelemek için (link).

Scudo
Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aynı sebeplerden dolayı ben de teşekkürlerimi sunarım :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Gürel

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@Furkan TK ben teşekkür ederim, bir şeyler katabiliyorsam ne mutlu bana. Yazdıklarımı daha derli toplu okumak için sağolsun forum çalışanları bir köşe açmışlar:

(link)

İki yıla kadar yaştan emeklilik görünüyor. Emekli olduğumda da hedef yurtdışında satılan bazı ölçüm cihazlarını Türkiye'ye getirip amatör atletlerin ölçümler yapmalarını, sonuçlarına göre antrenman programları çıkartmalarını ve gelişimlerini takip etmek var. Böylece bu konular hakkında daha derli toplu bilgiler oluşacak, daha çok şey paylaşacağım.

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ)
Tepki
751
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
evet abi kesinlikle teşekkürü hak ediyor. bende çoğu kez yazdıklarından faydalandım okudum hala da okuyorum. @Bahadır Gürel eline, emeğine sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Gürel

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube

@Bahadır Gürel, senin foruma açtığın konuları, bir çok konunu altına bıraktığın değerli mesajlarını özler olduk. Sen mesajlarında kendini yinelesen bile ben ve yüzlerce kişi senin foruma kattığın değerin farkındayız, tekrar tekrar bilgi deposu gönderilerini okumak, anlamak isteriz. Bunu yürekten söylüyorum biz hiç sıkılmayız.

Forumda o kadar saçma atışmalar, siyasi mesajlar oluyor ki işte o konular yüksek okunmalar, sayfa sayfa uzayıp gidiyor maalesef. Oysaki senin forumun arşivine kattığın performans bisikletçileri ile ilgili makalelerin, çevirilerin ve sorulara verdiğin yanıtların görüntülenmesi çok düşük ve hiç ilgi çekmiyor. Çoğu kişi performans bisikletçiliği konusunda okuduğu, tecrübe ederek kazanım sağladığı bilgileri paylaşmıyor fakat ağabey sen, herhangi bir menfaat beklemeden ince ayrıntısına kadar gençlerin önüne sunuyorsun. Bu forumda bir çok kişi senin sayende önce nabız saatine, sonra power metreye geçti. Forumda ne zaman Bahadır Gürel mesaj yazdığını görsem evet işte yeni bir şey öğrenebileceğim ya da bilgilerimi pekiştirme imkanımın doğacağını biliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.

(link) adlı başlıktaki mesajını gördükten sonra bu konuyu tekrar yukarıya çekme ihtiyacı hissettim.

Tepki
246
İsim
Hakan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
teşekkürler gerçekten çok faydalı konuları var

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
BG forumun medarı iftiharıdır. O nedenle onu küstürmemek gücendirmemek için iyi davranalım.

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Bahadır Gürelin yazıları gerçekten forumun en yararlı yazıları özellikle powermetre yada nabızla çalışanlar için güzel bilgiler veriyor.Ancak forumda pek rağbet görmüyor ya kimse anlamıyor yada konular forumun ilgi alanında değil forumdaki konular ortada hep kavga gürültü havası hakim en kısa sürede diğer yazılarını bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Furkan TK

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisikleti aktif kullandığım dönemlerde Bahadır Gürel'in yazılarından çokça faydalandım. Forumda onu takip eden az da olsa bir kitle var. Umarım devamı gelir.