Teşekkürler butonu eklenmiştir

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
bir konu hakkında konu açan kişiye teşekkür edebilmeniz için pratik bir çözüm..teşekkürler botu..

izlediğiniz konunun sol üst ve alt köşelerinde bulunan "teşekkür" butonuna basarsanız otomatik olarak bot devreye girer ve sizin adınıza konuya bir teşekkür gönderir...

saygılar.

Scudo

kaan

Forum Demirbaşı
Tepki
50
arkadaşlarım,abilerim yanlış hatırlamıyorsam önceleri msj larımızın altındaki cecap butonunun yanında teşekkür vardı onlara ne oldu ???

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Satıldı:D Ya bi forumu meşgul etme kaan yav:D Neyse şaka bi tarafa bakıma aldılar teşekkür putonlarını nezaman geri gelir bilemiyorum....

• Beğen
Tepkiler: t-genc

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben TEŞEKKÜR BUTONU'mu özledim 10 günlük bir bakım denmişti ne oldu yoksa tamamen kalktı mı?

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Arkadaşlar onun yerine oy verebilirsiniz. Böylelikle o kişi de kontrol panelinden ona oy verdiğinizi görebilir.
Ben bu aralar öyle yapıyorum, bol bol puan dağıtıyorum :).

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
teşekkürleri de özledim ama bu oy verme meselesi de hiç de kötü değil:D

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
@HaliliOzturk

ehe:D iimiş ya..bende özledim ya yalan oldu teşekkürler butonu..:D

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Sen puan ver O kişi zaten görür merak etme ha başkalarıda görsün istiyosan bilemem ama yapılan hayırın göze görünmeyeni makbuldür. :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@H.Çağrı

Teşekkür butonu gelmesse kendimi foruma zincirler protesto ederim valla :D:D:D:D:D(Bu zincirleme huyuda Greenpeace'den kaldı :D )

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
teşekkür butonu gerçekten güzel bir şeydi ama puan işide güzel peki bu sorun çözülecekmi yoksa hiç olmayacakmı teşekkür butonu:ci: