Termos suluk değildir bu suluk dikkat edin.

ozic

Aktif Üye
Tepki
108
(link)

alakalı linkteki suluk, su sıcaklığını ortam sıcaklığına çok hızlı dönüştürebilir. Bunu 5 dakika gibi bir sürede buz gibi suyu ısıtınca çözmem kötü oldu. Aman dikkat. Kısacası bu suluk 5 para etmez. Ayrıca kokuda yapıyor.

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Düz alüminyum bu, bende de benzer bir modeli var. Ancak bisiklete takamıyorum. Suluk kafesine sığmıyor.

Bildiğiniz geniş suluk kafesleri var mı piyasada acaba?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
ozic benim gördüğüm turların hepsine katılıyorsun bırsey almadan once yanlış anlama ama abilerine bir sorsan daha faydalı olur kanaatındeyım bır sürüde para vermişsin neyse tecrube böyle bır sey işte umarım daha sonraki alışverışlerınde aynı hatayı yapmazsın bu arada ürünü kötülerken dükkanın reklamınıda yaptın :) buda muratoğluna yaradı :) bence yarı parasını gerı vermelı sırf bu reklam ıcın :)

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
aliminyum çabuk ısınıp soğuyan bir madde olduğundan suyu soğuk tatması mümkün değil :D (içinde ayrı bir haznesi yoksa) bu suluğu bende incelemiştim akadaşın dediği kadar uyduruk bir suluk

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Elite NanoGel gibi plastik termal sulukları tercih edebilirsiniz 4 saate kadar garantili...

Tepki
1
GAZÇILARDA şen bisiklette prowell marka suluklar var onlar nasıl acaba!bileniniz varmı?

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Termos suluk dedin mi zefalden şaşmayacaksın! :)