Ghost rider aldım

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Ghost firması mâlum filmin çıkışından sonra satışlarını %50 arttırmış (ciddi sananlara uyarı: Bkz: (link))...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlığı boşuna mı "GHOST RIDER" koyduk. (bkz aynı mizahın devamı). Drop bar takma projesi başka bir bisiklete nasip oldu; ghost cross 1800'ü boyu bir düşük olduğu için eşime vermiş, hepsi buradadan aldığım cross1300'ü kendime ayırmıştım. Eşim özel bir sebepten kullanamayacağı için 1800'ü satışa çıkardım. Cyclocross projesi ihtimali 1300 ile devam ediyor. Ama drop bar gidon takma işi başka bir bisiklete nasip oldu. Enis Tamer beyin sattığı Giant Rapid 3 bisikleti aldım. Bisiklet iyi durumda geldi, tek eksiği çatlamış olan dış lastikleri idi; bir çift michelin dynamic sport 700x28c lastik taktım. Daha önce yeşil temalı olduğu için ghost bisikletime aldığım fren kablolarını da arada değerlendirdim, tüm kablolar da bu arada değişmiş oldu; sonuç olarak ortaya ilk etapta bu görüntü ortaya çıktı. Sırada cinelli marka reflektörlü gidon bandını sarmak var; tabi ki ergonomik ayarlar bittikten sonra.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: