Ter için Çözüm?

create

Üye
Kayıt
19 Temmuz 2015
Mesaj
70
Tepki
56
Yaş
35
Şehir
Antalya
İsim
Süleyman ÖZCAN
Bisiklet
Salcano
Merhaba Arkadaşlar.

Biliyorum forum kuralları gereği forumda arama yapmam gerekiyor ve yaptım bazı cevaplar buldum ama beni tatmin etmedi. Soracağım sorunu okuyunca anlayacaksınız büyük ihtimalle.

1 Ay önce bisiklet aldım ve arabayı bi kenara bırakarak günlük yaşantımda gitmem gelmem gereken her yere mümkünse bisiklet ile gidiyorum. Antalya sıcağı malum aşırı sıcak ve nem var bu durumda üstümde ne varsa sırılsıklam olmasına neden oluyor.

Öncelikle 2 sorum olucak tshirt olarak tavsiye edebileceğiniz bisiklet üstünde ve sonrasında rahat giyebileceğim bir ürün var mıdır yada ne özellikli bir tshirt almalıyım?.
Tayt önerilerinizi okudum biraz ama benim tayt ile dolaşmam malesef zor. Bu benim rahatsızlığımdan v.s. değil müşterilerime de uğruyorum. Firmalara tayt ile girmem biraz doğru olmaz. Üzerine mutlaka bir kapri giymem lazım.

O nedenle önereceğiniz tshirt ve tayt önerilerinize ihtiyacım var.

Not: Tayt yerine kapri filan da olabilir eğer mümkünse
 
Scudo

burakoz91

Üye
Kayıt
25 Nisan 2015
Mesaj
35
Tepki
17
Yaş
22
Şehir
Konya
İsim
Burak
Bisiklet
Bisan
Nike'de basketbol formalarının altına giymek için satılan ürünler var. Hem alt hem üst bulunuyor. Hem tayt bisiklet taytı gibi belli olmaz hem de kıyafetin su olmasını biraz engeller sanırım. Üst olarak da kolsuz kısa kollu ve uzun kollu olmak üzere 3 çeşit var. Sizin için alttan önce üst daha önemli olur sanıyorum. Değişik spor sitelerinde de bulabilirsiniz. Google'dan Nike Compression diye aratırsanız bulabilirsiniz :)
 
  • Beğen
Tepkiler: create

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Kayıt
30 Temmuz 2015
Mesaj
3.376
Tepki
10.041
Şehir
İstanbul
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bisiklet kullanırken illa ki bisiklet ürünleri kullanmanız gerekmez. Adidas, nike, gibi firmaların ter tutmayan her türlü tshirt'ünü kullanabilirsiniz.
ancak tayt konusu hassas tabii. malum bölgelerde sıkıntı yaşamamak adına kaprinin altına bir tayt giyebilirsiniz veya pedli bisiklet şortları var, onlardan kullanabilirsiniz. "pedli bisiklet şortu" yazarsanız Google aramalarınızda bunu satan siteler çıkacaktır karşınıza.
veya pedli şort da bulamazsanız pedli sele kılıfları var. ondan kullanabilirsiniz. rahattır.
 
  • Beğen
Tepkiler: create

sabitkamera

Daimi Üye
Kayıt
16 Temmuz 2015
Mesaj
335
Tepki
655
Şehir
Wroclaw
İsim
Andaç Işık
Bisiklet
Diğer
Decathlon'da şort içine giyilecek bisiklet taytı var. Ben de kullanıyorum. Tek başına giyilmeyecek bir tayt. Transparan gibi ve teri çok güzel atıyor: Bisiklet Tayt 700 - Şort Bağlantılı B'TWIN - Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri... Ayrıca dışına yine teri atabilen şöyle bir bisiklet şortu alabilirsiniz: Xc Bisiklet Şortu 700 - Siyah/Mavi B'TWIN - Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri... Polo yaka normal tişört gibi görünen ve teri atma özelliği bulunan şöyle bi' tişört de işinizi görür : Polo Yaka Bisiklet Forması 300 - Siyah B'TWIN - Nefes Alan Bisiklet Kıyafetleri...
 
  • Beğen
Tepkiler: create
Yukarı Alt