Temmuz ayında Antalya çıkışlı Ankara sonrası Konya, İç Anadolu devamında İç Ege turu 64 gün

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında bisiklethobimiz tarafından paylaşıldı.

1. bisiklethobimiz

bisiklethobimiz Kıdemli Üye

Adı:
    Coskun ortacakiroglu
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    geçen sene 2016 yazında Sensiz 5 yıl adıyla 53 gün 2.650 km.lik Sarp'tan Kapıkule- Çanakkale- İzmir Bisiklet turumu sağ salim bitirdim.
    bu sene 2017 yılı Cemsiz 6 yıl adıyla eğer başara bilirsem 64 gün sürecek Antalya çıkışlı Ankara sonra Konya İç Anadolu Turu devamında Eskişehir üzerinden İç Ege turu düşünüyorum. geçen sene sahil deniz kenarı olması daha rahat km. yazarken bu sene İç Anadolu'nun rampaları olması. ilerledikçe yolu çizmeyi düşündüm.
    2011 yılında oğlumu Ewing Sarkoma (kemik Kanseri ) kaybettim.
    Bu senede Oğlumun anısına CEMSİZ 6 YIL FORMAMIZLA DSC04846.JPG Bisikletim Sırdaş'la Pedallamayı düşünüyorum.
    Handikaplarımız; 64 yaş, 105 Kilo, sol ayak kasıktan %100 tıkalı, ayağıma yan damarlardan %40 kan geliyor, artılarımız: Oğlumun Adı ve Anısı
    Bisikletle gidebildiğim yere gidip, gidemediğim yerde yürüme, oda olmazsa araçla devam etme.
    Sırdaş'ımla ilk defa gideceğim yerler. yüksek kilometreler yapmayı düşünmüyorum. yer yer yöresel bilgiler bilmediklerimizi öğrenme olacak, formamız hazırlanıyor. eksik bilgileri yine buradan tamamlayacağım. 100 gün civarı bir süre kaldı. web sayfam www.bisiklethobimiz.com da resimleri, videoları ve yazılarını dönüşte paylaşmak dileğiyle Allah Utandırmasın.

17619325_10155132137076506_5517218_n.png

sinandmrl, hunter84, Lenny07 ve 56 kişi daha bunu beğendi.
  2. gmfaruk

gmfaruk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Paylasimlarinizi merakla bekliyoruz hocam bu basligin altinda da paylasmayi unutmayin:harika:

bisiklethobimiz bunu beğendi.
    bisiklethobimiz

Adı:
    Coskun ortacakiroglu
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    17570975_10155125299146506_503779204_o.png Türkiye haritamızdaki imleçler 4 yıl içindeki gittiğim, gördüğüm yerler, www.bisiklethobimiz.com web sayfamızda yazıları resimleri ve videoları var. 2017 yılında imleçleri çoğaltmayı düşünüyorum. Teşekkürler.

4. avkebele

avkebele Apr 2008

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bir tur yazısında ilk kez duygulandık. Öncelikle başınız sağ olsun. Allah sabır versin. Azminize hayran olmamak elde değil... Ne desek yersiz, yetersiz... Çehov'un da dediği gibi yürek acısına, kulaktan şifa verilemiyor.

Bizlere örnek gezgin, örnek baba oldunuz. O imleçleri takipteyiz.

5. ÇAMKOMLU

ÇAMKOMLU Kıdemli Üye

Adı:
    HASAN
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Yitip gidenleri yaşatmak işte budur. Sabah sabah gözlerim yaşardı birden. Vefa ve insanın içinden çıkmayan sevgi ne kadar güzel. O sevgi ve özlem insanı yaktıkça sağalır (iyileşir) her yerimiz. Ellerinizden öperim. Keşke rotanız buralardan geçseydi.

bisiklethobimiz

Adı:
    Coskun ortacakiroglu
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    @gmfaruk Teşekkürler yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğim

@avkebele Teşekkürler. Adını anısını ölümsüzleştirmek için pedal çevirmeye gücünün yettigi yere kadar devam diyorum.

@ÇAMKOMLU Teşekkürler. adı ve anısı için pedallamaya devam

gmfaruk bunu beğendi.
  7. iksis

iksis Kıdemli Üye

Adı:
    ihsan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Başınız sağolsun, rabbim sabır versin inşallah. Takipteyiz

bisiklethobimiz

Adı:
    Coskun ortacakiroglu
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    @iksis dostlar sağ olsun. Bu yazıda hedeflerimize pedallayayim

9. dodurgalı_06

dodurgalı_06 Beyaz bisikletli prens

Adı:
    Mustafa Erdoğan
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    İyi bir rota, güzel bir tur yapmanız dileğiyle. Sol bacağınızdaki soruna rağmen bu turları yapmanız gerçekten ne kadar azimli biri olduğunuzu gösteriyor. Bu turda da başarılar dilerim.

Başınız sağ olsun demek istiyorum. Ben de bi kaç sene önce abimi kaybettim kanserden. Turunuza böyle bir isim vermeniz de güzel tabii ki. Ağlamadan yazıyı bitireyim. İyi turlar...

Cyclinq, nonsteril ve bisiklethobimiz bunu beğendi.
  10. serhat1299

serhat1299 Aktif Üye

Seviye:
    ALLAH sizlere sabır ve gayret versin. İnşallah oğlunuzun adına planlayıp gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tur'u başlayıp bitirirsiniz. Yolunuz açık olsun. ALLAH a emanet olun

11. BOZTÜRK

BOZTÜRK Üye

Adı:
    BÜLENT
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Allah yar ve yardımcınız olsun. İnşallah Cem'inizin adına çıktığınız bu yolda muvaffak olursunuz. Bizim gibi bisiklet heveslilerinede müthiş bir örnek oluyorsunuz saygıyla selamlıyorum

12. Hastateker

Hastateker Yuvarlanıp gidiyor işte

Adı:
    Osman Özgün Yıldız
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben de sizin tam tersi y[nde bir tur planlıyorum
    Ankara-Konya-Antalya
    Antalyadan sonra batıya doğru gideceğim gönlümce
    Ama Ankara-Antalya kesin
    Tur planım da hazır tabi ama evdeki hesap çarşıya uymaz yine de tedbirli olmak lazım
    Yolunuz açık tekeriniz düz olsun

13. Ömer Murat

Ömer Murat Onursal Üye

Seviye:
    @bisiklethobimiz bu yıl da kazasız belasız tamamlarsınız umarım turunuzu, saygılar, selamlar.

Not: Alanya'dan Antalya'ya taşındım nihayetinde, umarım bir ara tanışıp sohbet etme imkanı buluruz, sevgiler :tskler:

bisiklethobimiz

Adı:
    Coskun ortacakiroglu
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Hastateker bunu beğendi.
  15. bisikletebin

bisikletebin Katlanır bisiklet

Adı:
    birol
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Başınız sağ olsun Cem kardeşimize Allah' tan rahmet dilerim. Rabbim mekanını cennet eylesin.

bisiklethobimiz

Adı:
    Coskun ortacakiroglu
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    @bisikletcantasi dostlar sağ olsun. Bu senede adına anısına pedallayarak web sayfamda adını ölümsüzleştirmek istiyorum Allah utandirmasin

bisikletebin bunu beğendi.
  17. Seymour Glass

Seymour Glass a perfect day for bananafish

Adı:
    Seymour
    Seviye:
    @bisiklethobimiz, Sen ne güzel bir adamsın be! Blogun sık kullanılanlarda artık. Saygılar.

bisiklethobimiz

Adı:
    Coskun ortacakiroglu
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    @Seymour Glass Teşekkürler insanlara örnek olması dilegiyle.

@bisikletebin dostlar sağolsun. teşekkür ederim

@BOZTÜRK çok teşekkür ederim. çok sağ olun

@Ömer Murat Teşekkürler. görüşmek dileğiyle

@dodurgalı_06 teşekkür ederim. basınız sağolsun. adini ölümsüzleştirmek istiyorum

@serhat1299 amin. çok teşekkürler.

Cemsiz 6 yıl turumuzda giyeceğimiz formamız, Tişörtümüz hazır Adsız aa.png

yaza kadar antreman olarak Bisikletle Antalya'da yapacağım günü birlik turlarımızla ilgili resim, videolar ve yazıları web sayfam www.bisiklethobimiz.com da 2017 bölümünde olacak. nisan ayı ilk haftası başlıyorum. Teşekkürler.

19. tifosi

tifosi Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Cem kardeşimize Allah'tan rahmet sizlere de sabır dilerim.. Yolunuz açık olsun..

bisiklethobimiz

Adı:
    Coskun ortacakiroglu
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    @tifosi dostlar sağ olsun,

hazırlık aşamasında Sırdaş Bisikletimle Karain mağarası-Antalya 33 km. gidiş toplam km. 77.60 km. detayları şehir içi gezi tur makalelerinde ayrıca web sayfam www.bisiklethobimiz.com da günübirlik turlar bölümünde resimleri, videosu ve yazıları ile Teşekkürler.

IMG_8090.jpg IMG_8090.jpg 20170405_120539.jpg

Sırdaş Bisikletimle yol video çekimleri 3 dakika you tube da KARAİN MAĞARASI BİSİKLETLE 3 dakikalık müzik eşliğinde güzel bir çekim oldu. YouTube

Cemsiz 6 yıl Turu'muzun antremanları için yaptığımız programa dahil bu gün yolumuz Evdirhan- Antalya düştü, gördük gezdik. detayları www.bisiklethobimiz.com web sayfamızda 20170407_125752.jpg 20170407_125929.jpg

20170407_194959.jpg 20170407_195033.jpg 20170407_194959.jpg 20170407_194959.jpg 20170407_195033.jpg

28 mart 2017 günü ilk yazdığım yazımın detaylarından sizlerle paylaşayım.
    2017 yılı Cemsiz 6 yıl Turumuzda;
    Antalya'dan Sırdaş'la çıkıp, ceviz ezmesini Burdur'da- termal kaplıcası, kalesi, yemeklerini Afyon'da- Başkent Ankara buraya kadar Çubuk Beli- Çeltikçi- Damlalık- Tınaztepe- Köroğlubeli dahil çokca iniş ve çıkışlardan sonra Ankara'da durum değerlendirmesi sonrası Konya'ya gitmek için alternatifi çok olan yol güzergahlarından birinde pedal çevirme, rotamızı sizlerle paylaşmak istiyorum.
    (1.yol: Çorum-Amasya-Tokat-Sivas-Kayseri-Kapadokya- Konya,
    2.yol: Yozgat-Sivas-Kayseri- Kapadokya-Konya
    3.yol: Kırşehir- Kayseri Kapadokya- Konya
    4.yol: Direk Konya eğer direk Konya olursa Turumuz burada biter. ileriye gidilmeyecek eve dönülecek demektir. )
    Bu seneki Ana Hedeflerimiz önce Ankara sonra Konya. eğer ilk 3 rotadan Konya'ya gidebilirsem, devamında Konya'dan Çumra, Karaman, Ereğli, Akşehir, Çay, Bolvadin, Emirdağ, Çifteler'den Eskişehir'e zorlu olan, yani İç Anadolu Turumuzu tamamlayıp,
    Kütahya Üzerinden Balıkesir, Akhisar, Manisa, Kemalpaşa, Belkahve burada Kahve molası, İzmir, Selçuk, Aydın, Nazilli, Denizli, Pamukkale- Karahayıt'la İç Ege Turu, aynı turumuzun içinde hem İç Anadolu hem İç ege turu olacak, bu sene sahil yok.
    kısaca bir terslik olmazsa 64 gün 3.000 km. ye yakın yol,
    gidebildiğim yere kadar Bisikletle, olmazsa yürüyerek, oda olmazsa araçla yolu kat etmeyi şimdiden yazayım.
    Allah Utandırmasın.

Cevat_MD, sdtbsr, enrique ve 4 kişi daha bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

lance-armstrong-jan-ullrich.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
4.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...