Bulundu Temiz Yol Lastiği Araniyor

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Evet değerli arkadaşlar bir çift 700/28 yol lastiği arıyorum, elinde fazla olanlr iç lastiklei ile de verebilirler. Uygun, ederinde fiyat tekliflerinizi değerlendirmek istiyorum. Elinde fazla olanlrın iletişim kurmasını rica ederim, saygılar.
(Not: Sayın Halil Uygun' da varmış ancak kendisi sanırım foruma fazla giremiyor, mesajlarımı görmedğini düşünüyorum, görür de ilgilenirse sevinirim)

Scudo

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
aramaya devam, mağazalardan sıfırını bulmamda yardımcı da olabilirsiniz, eğer satıldığı bir yer biliyorsanız. Şimdiden teşekkürler.

soner kulak

Forum Demirbaşı
Tepki
241
aktif pedalda "all condition sport" isimli model tam aradığınız model.hem patlamaya dirençli hem hafif ,ayrıca dış lastiğe uygun iç lastikte satılıyor.(link)

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
profil resmi süpermiş :D
halil uygun'dan o lastikleri ben satın almıştım o yüzden kilitli ilan , güzel lastik tavsiye ederim, hiç patlamıyor, arkadaş linkini vermiş oradan temin edebilirsiniz.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
ara ara belki bulursun günceli

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
mağazada aradığım modeli buldum ancak iki dış lastik ve iki de iç lastikle 183 TL fiyat çıktı. Üstüne 100 lira daha koysam katlanır bisiklet alacağım neredeyse. Elinde aradığım lastikten atıl durumda olan varsa talibim :)

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
@Batuhan Atmaca

Şu anda bisikletin üzernde de equinox var ama bana 700/28 lazım :(