Tektro Mekanik Disk Fren Novela

Konu, 'Frenler' kısmında Bora Aşık tarafından paylaşıldı.

1. Bora Aşık

Bora Aşık Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Forumda hızlıca aradım ama bulamadım. Acaba bu frenler (Shimano'ya göre) nasıldır? Kullanan ya da bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim. Bir de ben V frenleri yağmurda pabuçlardan acayip ses çıkıyo diye sevmiyordum. Ama okudum ki mekanik disk frenlerden de ses gelebiliyormuş. Bu olasılık yüksek midir? Teşekkürler.

Novela

System:
    Cable actuated mechanical disc brake
    For use with linear pull brake levers
    Weight: 176 grams / wheel

Rotor:
    Diameter: ø160mm
    Weight: 130 grams
    Option: ø180mm / ø203mm

Caliper:
    Automatic Caliper Centering (A.C.C)
    Dual pad adjustment
    Automatic pad angle adjustment via floating plates
    Finish: Grey

Pads:
    High performance metal ceramic compound

Bora Aşık

Bora Aşık Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar mesajı 2. kez düzenleyemiyorum da. Yukarıdaki mekanik disk freni bununla karşılaştırırsanız sevinirim.

Shimano Alivio V fren BR-M432

İlginizi Çekebilir

eat-more-protein.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...