Tekrar pedalla Tekirdag-Bursa :) (17 haziran pazar)

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
yogun final tepomun bitmesine sadece 3 gun kaldı bu yuzden dolayı cok mutluyum :)

simdi programımı paylasıyım sizlerle ve yolun belli bir kısmında veya tumunde eslik etmek isteyen arkadasımız varsa bana katılabilir :)

17 pazar sabah 7 civarı kalktıktan sonra guzel bir pazar kahvaltısı hazırlıklar derken sabah 8 yola cıkmam bulacak sanırsam
8de bursadan pedallamaya baslasam 11:30-12:00 gibi yalovada eskihisar veya yenihisar gemilerine varacagımı sanıyorum.su an ki dusuncem eskihisar-yalova arası calısan gemileri kulanmak orda bir otobuse bisikletimi koymak ve esenlere kadar otobusle gittikten sonra (yaklasık 1:30 - 2:00 olacagını sandıgım saatte) bir oglen yemegi arası verdikten sonra tekirdag yolcuguma cıkmayı dusunuyorum

gecen seferki tekirdag-bursa yaptıgım geziden bu gezi biraz daha uzun olacak sanırsam :)

KATILMAYI DUSUNEN ARKADASLARIM VARSA FORUMDAN BANA COK RAHATLIKLA ULASABİLİRLER
not : finallerimden oturu hemen cevap yazamayacak olabilirim fakat 17 hazirandan once kesinlikle mesaj yazmıs olurum :)

Scudo

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
selam dostum sana yolculugunda ve finallerinde başarılar.... bende tekirdag malkarada okuyorum istanbulda oturuyorum aslında benimde bisikletle tekirdaga gitme planım var ama cok cılgınca geliyor bi lyol arkadaşı istiyor insan yanına umarım herşey istedigin gibi olur kazasız belasız sürüşler diliyorum

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
:) merhabalar cevat benim ilk +100 km yolum tekirdag-malkara-tekirdagdı arası idi :) yol gercekten hostu veya ilk uzun yolum oldugu icin bana oyle gelmisti :) biz her hafta sonu genelde kumbag-sarkkoy yolu arası geziler yapıyoruz uzak kalmassa gel katıl bize ...

bu arada 17 haziran pazar gunu ben dedigim gibi esenlerden tekirdag yapacam istersen bana katıl beraber ist- tekirdag yapalım :) musait deilsen bu tarihte sana uygun tarihte ben istye gelirim o zaman ist-tekirdag yaparız ...

bu arada bursa ekibinden oss se sınavına girecek Kutsal arkadasıma basarılar dilerim umarım diledigin yer olur Kutsalcım ...

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bursa ekibi bir antreman programınız veya yarısınız yoksa ve dagdan araziden bıktık artık senide cok ozledik biraz asvaltta surelim bisikletlerimizi derseniz :) ve yolun bir kısmına kadar eslik edebilirseniz gercekten cok sevinirm :) oda olmassa persembe veya cuma bursaya geliyorum isiniz olmadıgı bir zaman bir yerlerde turlayalım veya oturup muabbet edelim malum gecen sefer soluk soluga kalmam yuzunden pek muabbet edememistik :)

Kani

Üye
Tepki
12
Yalovadan geçerken ben size katılabilirim. İki sene önce 70 km bir deneyimim olmuştu.Yalova - İznik biraz idmanla hafta sonuna kendimi hazırlayabilirim.Umarım sizde de Mtb vardır:D

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
ewt mtb ile gitmeyi dusunuyorum yalovanın orda eslik ederseniz cok memnun olurum eger musaitseniz ve katılmayı dusunurseniz cep telinizi bana veriniz ben sizi bilgilendiririmiyigunler

Kani

Üye
Tepki
12
Şimdi tam anlayamadım?Siz tekirdağdan bursaya mı gideceksiniz. Yoksa Bursadan Tekirdağa mı??

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
kusura bakmayın sınav heyecanından baslıgı da yanlıs yazmısım :) bu arada ozel mesajım size ulastımı bilemiyorum beni bilgilendirirseniz o konuda sevinirm konu baslıgını acilen degistirecem ...

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
havalların sıcaklıgı yuzunden gezim iptal olmustur !