Teknik yardım lütfen.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ozan T. tarafından paylaşıldı.

1. Ozan T.

Ozan T. Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, konuyu uygun yeremi açtım emin olamasamda birkaç sorum olucaktı:

Vites sistemi alivio, deore yada XT vs. olunca ne değişiyor. Daha uzun ömürlümü oluyor yada daha çabukmu hızlanıyor? Jantlar, frenler hepsi aynı seri olduğunda ekstra bir şey mi katıyor bisiklete ? Kullanım amacı ve uygun kadro boyu tamamda, işin mekanik kısmı neye göre seçilmeli ? 600 lirayada bisikletler varken 2000 liralık bisiklet aldığımda ne kazanıcam bunu bilip ona göre seçmek istiyorum.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

İlginizi Çekebilir

tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Drafting_Graph_1024x1024.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...