Tekirdağ Merkezden BMX ci arkadaslar

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
Çeşitli sebeplerden dolayı en kısa zamanda Tekirdağın Çerkezköy ilçesinden Tekirdağ merkeze taşınacagız . Tekirdağ merkezdeki arkadaslarla tanısmak isterim .

Scudo

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
selam kardeşim benm de mirraco introm var . Tekirdağda 50. yılın karsısına tasınacagız tanısmak isterim seninle . msn adresimi veriyim istersen atakan_atakule@hotmail.com

Çorludan emir arkadasım seninle de takılabiliriz yeri ve zamanı belirleriz hem de tanısmıs olurus .

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Evler yakın sayılır. Bende Lise 2 ye geçtim. Tekirdağ Anadoludayım. Taşındığınızda bana bi şekilde ulaş bişiler yapalım.

• Beğen

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Umarım Doruk abi. Tekirdağda Bmx kültürü neredeyse hiç yok. Sadece ben biniyorum ve gelecek olan arkadaşımız. Umarım en kısa zamanda sayımız çoğalır ve bizler için yetkililer de gerekli girişimlerde bulunurlar. Tekrar teşekkürler :).

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
tekirdağ çorluda okuyorum ben yakınmısınız bilmiyorum istanbulda oturuyorum ama tekirdağda bisikleti bırakabileceğim bi arkadaşım olsa getirir ordada kasardım ama yok işte :)

• Beğen

EmyJhan

Aktif Üye
Tepki
50
Emir bende çerkezköy deyim atakan ile birlikte biniyoduk. Çorlu 20 dk mesafede istersen buraya getirebilirsin bmx ini tren le.. bende kalabilir bmx in istersen sende kalabilirsin.. bana arkadaş olursun hem.. çerkezköyden çorluya her sabah okul için giden çok arkadaşım var.. ev sıkıntın olursa bu yaz kalabileceğin yerim var.. okullar açıldığında bende Hayrabolu ya gidiceğim üniversite için.. Ailem le birlikte kalıyoruz ama onlarda mutluluk duyar misafir ağarlamaktan..ama sadece yaz için kalabilirsin okullar açılır açılmaz hayrabolu ya gidiceğim .. istersen gelip misafirim olabilirsin..
msn im Emyjhan@windowslive.com

• Beğen

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
Olur Emir sen de takılırsın bize . Bu arada EMİRYİL arkadaşım sen çorluda oturuosan tekirdağ merkeze yakınsın . Gelebilr misin buralara hafta sonları ya da herhangi bir gün .

• Beğen
Tepkiler: emir belli

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Evet arkadaşlar Tekirdağda da artık Bmx çilerin sesi duyulur hale geldi. Artık tam anlamıyla bir grup olma aşamasına geldik diyebiliriz. Tekirdağ merkezde 3 kişi olduk. Hafta sonları da Hayrabolu ve Çerkezköydeki arkadaşlarımızın da bize katılımıyla bu sayı 5-6 ya çıkıyor ve görünen o ki bu sayı daha da artacak :). Bu gerçekten çok güzel bir duygu. Grupça sürmenin zevkini başka ne verebilir ki. Umarım diğer illerdende sıklıkla bu tarz güzel haberler alırız. Yakında fotoğraf ve video paylaşımına da başlayacağız :).

lig er

Üye
Tepki
18
Bende tekirdağda oturuyorum.Bende bu konuya karşı ilgi duyuyorum ancak bu türde bisikletim dahi yok.Hiç bir deneyimim yok ancak öğrenmek çok istiyorum. Nereden bisiklet temin edebilirm ve kaça mal olur(ucuzndan)..

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
@lig er

msn'imi ekle kardeşim profilimden görüşelim . Biz tekirdağda şuan 3 bmxçiyiz hatta 4 . Diğer ilçelerden de arkadaşlar haftasonu geliyor bu sayı 5-6 ya çıkıyot takılıyoruz işte :) Ekle msn'imi görüşelim konuşalım bişiler
atakan_atakule@hotmail.com

lig er

Üye
Tepki
18
başlangıc olarak [Salcano evil-b]yada[Ümit BMX Freestyle] düşünyorum, ne dersiniz??

lig er

Üye
Tepki
18
, ama okuduğm yorumlar caydırıyo beni. Daha doğrusu uygyn fiyata ne alabilrm