Tekirdag-Marmaris

Scudo

Ozan Seyyah

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Merida
merhaba ben de eylül sonu istanbul çıkışlı tekirdağ üzerinden izmir düşünüyorum ;) yolun açık olsun.eğer bir erteleme söz konusu olursa turunuzda belki ortak tarih belirleyebiliriz.sağlıcakla kalın.

• Beğen
Tepkiler: Kemal Caner

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Her iki arkadaşa da buradan iyi yolcuklar dileklerimi gönderiyorum. Zaman uysaydı 25'indeki Güzelçamlı bisiklet festivali'ne de katılabilirdik. Neyse bir dahaki sefere.

• Beğen
Tepkiler: Ozan Seyyah

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
"İlgilenenler mesaj bırakabilir derken" bu tur u beraber yapabileceğin arkadaş mı arıyorsun.
Eğer öğle ise programın hakkında daha detaylı açıklama yapmalısın.
Bir günde ne kadar gidileceği, nerelerde ve nasıl konaklama yapılacağı.
yeme içme gibi ihtiyaçaların nasıl karşılanacağı, toplam tur süresinin ne kadar olacağı gibi.

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@baracuda75

Serkancığım,
Yolun açık olsun. Zamanım olsaydı seve seve gelirdim. İstanbuldan İzmire Çanakkale üzerinden gitmeyi çok istiyorum ama herhalde seneye kaldı. Bayramda hava şartlarında bir değişiklik olmazsa Kumbağdan Gökçeadaya gidip geleceğiz. Kumbağ ile Uçmakdere arasındaki o harika manzarayı yeniden yaşayacağım ve geçeceğim. Üstelik bu sefer dönüşüde aynı yoldan yapacağımızdan Uçmakdere Yeniköy arasını tırmanma şansınıda bulacağım. :)

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yolun ve şansın açık olsun.
Keşan'a geldiğinde haber vermeyi unutma.

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Hakan Eşme

2 hafta önce Kömür Limanından dönerken sizi bulabilmek umuduyla Gelibolu Çanakkale yoluna çıkana kadar hep bisiklet ile devam etmeyi düşündüm ama ana yola çıkınca karşıdan esen şiddetli rüzgar ve yolun bir kısmında hiç emniyet şeridi olmaması direncimi kırdı ve otogara yöneldim. Bir yandan otobüsü beklerken bir yandanda inşallah bagajda yer yok derlerde Keşana bisiklet ile gidip oradan binerim diye düşündüm. Gelen otobüsün şoförü çok sevecen çıkıp bisikleti koyabilmem için bagajda yer açtırınca umudum suya düştü. Gerçi sizleri nasıl bulabileceğimide bilmiyordum. Acaba sorsam bir tanıyana rastlarmıyım veya Keşan caddelerinde dolaşırken birisinin ilgisini çekip sizlere haber verir mi diye hep merak ettim. Bir gün geçersem yolumu uzatmak pahasına Keşan'ın içine gireceğim ama sizi bulabilecekmiyim bilmiyorum. :)