"Tekerlek izi" Türkiye'nin ilk bisiklet dergisi!

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Sevgili dostlar;

Uzun zamandır uğraş verdiğimiz ve Türkiye'nin bir ilki olması özelliğini taşıyan Tekerlek İzi Online Bisiklet Dergisini nihayet yayına sokmuş bulunuyoruz. Görselliği, araştırmacılığı ve bilgiyi ön plana çıkardığımız dergimizin içeriğinde
gezi yazıları ve fotoğrafları, düzenlenen organizasyonların ayrıntıları, yarış yorumlarının yanı sıra; teknik bilgiler, dünyadan bisiklet haberleri, çeşitli köşe yazıları, doğa raporu gibi konular bulunmaktadır.

2 aylık bir periyotta yayınlanacak olan dergimiz şu an 120 sayfalık bir içeriğe sahip olup, ilerleyen zamanlarda alt yapı ve içerik bakımında geliştirilecektir.

Bu dergide emeği geçen tüm yazar kadrsuna ve konuk yazarlarımıza da ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

Dergimizi okumak için (link) adresine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz e-posta adresinizi girerek abone olabilir ve yeni sayılardan haberdar olabilirsiniz.

Şimdiden iyi seyirler dilerim... :)

--
Yavuz ERGUN
PedalSesi Bisiklet Topluluğu Koordinatörü
Tekerlek İzi Dergisi Editörü

Scudo

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Ellerinize sağlık, böyle bir dergi bisiklet kültürünün tanınmasında ve yayılmasında önemli rol oynayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: derya.yildirim

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Bisiklet Sektörü için süper bir adım bu. Ayrıca bu bir ilk. "Türkiye'nin ilk online bisiklet dergisi". İleride birgün inşallah basılı yayın olarak karşımıza çıkar.
Dergiyi bize ulaştırmakta emeği geçen bütün arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim.

Sevgiler...

• Beğen

yavuz06

Üye
Tepki
124
Bindik bir alemete ama gidiyoruz kıyamete mi, yoksa başka bir yere mi...
Bisikleti şeytan arabası olarak görenlere göre elbette kıyamete... Fakat kıyamet o kadar basit değildir ki öyle üç beş kendini bilmezin demesiyle olsun... Bırakın onlar konuşsunlar, arabalarıyla bizi sıkıştırmaya çalışsınlar. Çok önemli değil, yeter ki biz kendi bindiğimiz dalı kesmeyelim.

Dergimizin yazarı sevgili Derya heycanla yapmış duyurumuzu. Bana da söyleyecek fazla bişey kalmamış aslında ama üç beş nacizhane kelam edeyim dedim. Dilerim bu güzel camiaya layık bir dergi olur çalışmalarımız.
Tekrar teşekkürler herkese...

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
hayırlı olsun ellerınıze saglık ,bır ılkı gerceklestırmekte cook buyuk bır zevk olmalı .masallah dıyelım o zaman .;)

• Beğen

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Derginin sonundaki resim çok anlamlı...

Paylaşım için çok teşekkürler.

• Beğen

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Çok beğendim mükemmel bir içerik olmuş.Forum üst bölgesine tanıtım amaçlı bir sarı banner çalışması yapılabilir değerlendirelim.

Dergide emeği geçen tüm arkadaşlarımı yürekten kutlarım.Başarılarınızın devamı dilerim.

saygılarımla..

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Muhteşem bir dergi olmuş.emeği geçenlerin ellerine emeklerine sağlık.nice sayılara inşallah.

• Beğen

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Daha yapım aşamasındayken gözatma şansına sahip olduğum bu derginin hem tasarımı hem de içeriği bakımından takdire şayan olarak nitelendiriyorum.
Emeği geçen herkesin eline sağlık, teşekkürler.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
Sevgili dostlar elinize emeğinize sağlık, dergiyi inceledim ve çok keyif aldım. Bisiklet adına güzel bir girişim. Emek verenleri kutluyor, yeni sayıları merakla bekliyorum.

Sadece bir nokta var aklımı kurcalayan; "ilk" olma özelliğinizden acaba emin misiniz? Gürsel Akay üstadımızın bisiklet üzerine yayımlanmış bir dergisi var idi sanki?

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Emeklerinize sağlık. Harika olmuş.
Mayıs'ta yapılacak Bisiklet Festivali haberinden sonra bu dergiyi de çıkarmak güzel iş gerçekten. Tebrikler.

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Allah razı olsun. Çok güzel bi dergi olmuş. Bomba gibi dolu dolu mükemmel bi dergi olmuş bence. İnsanlarımızı bilinçlendirmek açısından en mükemmel kaynak ve atılmış olan en önemli adım bence. Gerçekten çok çok tebrik ederim. Derginin fiyatı hakkında bilgi edinme şansımız varmı acaba. Ayrıca online olarakta dergiyi incelemek ayrı bi keyif veriyor insana. Okula gidip gelirken kolumun altında bu dergiyi taşıyıp insanlara göstermek ilgisini çekmekte benim için bir zevk olur.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Velib Proje si ilgimi gerçekten de cok çekti ne mükemmel gelişmeler oluyor Dünya mızda valla bi haber yaşıyoruz :( bu dergi sayesinde bisiklet kültürümüz de artıcak ne mutlu bize bu dergiyi çıkartanları tebrik ederim çok güzel bir girşim olmuş :)
Velib (Velo=bisiklet / libre=özgür demekmiş yani Velib= özgür bisiklet) ;)

Ayrıca "Seramik Bilyeler Geliyorrrr" muş :) gerisini ben söylemiyim siz dergiden okuyun !:).. Derginin yanında promosyon hediye verildigi olucak mı mesela cırt cırt paça bandı , veya reflektör gibi ;) satışları arttırıcı bir çaba olabilir ;) aklıma şimdilik bunlar geliyor... tekrardan tebrik ederim sizleri..

rockbu

Aktif Üye
Tepki
167
Derginin bütün sayfalarına tek tek göz attım. Emek verilmiş özenle hazırlanmış. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

yavuz06

Üye
Tepki
124
@Murat CER

Selamlar Murat abi. Derginin kapağına da bakarsan Türkiye'nin ilk "online" bisiklet dergisi olarak geçiyor. Bu özelliği ile bir ilk. Bu konuda daha önceden bir çalışma yapılmadı.

Diğer üyelere de ayrıca şu konuyu belirtmek isterim:

Dergimiz basılı olarak çıkmamakta online ve ücretsiz hizmet vermektedir.

İlgi ve alakanız için ben de tüm üyelere ve BF yönetimine teşekkür ederim.
sevgilerle...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Harika, çok güzel bir dergi olmuş ellerinize sağlık...

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
İlk haberi heyecanla verdim ama arkadaşlarımı kutlamayı unuttum:rolleyes: (link)'ndan arkadaşlarımız bu iş için uzun zamandır emek harcıyorlar. Emeklerinin karşılığını da hepberaber görüyoruz :) Muhteşem bir iş çıktı sonunda.

Yavuz sizi kutluyorum. Sen ve ekibinin çabaları gözardı edilecek gibi değil.

Devamının daha da ilerleyerek gelmesi ve aramıza katılacak bisikletlilerin sayısını hızla arttırması dileklerimle

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Çok güzel bir iş başarmış olduğunuzu belirtmek isterim.Canı gönülden tebrik ederim.Tam bir online dergi olmuş.Daha doğrusu bilgisayar başından dergi tadı ancak bu kadar alınabilir.Sayfa çevirme butonunun güzelliği, iki sayfa arası çizgi fln herşey çok güzel düşünülmüş. Biraz daha kendinizi geliştirip fikir almanız açısından (link) sayfasının dizaynına göz atmanızı tavsite ederim. Ama cidden tam bir dergi havası var.Çok çok hoşuma gitti. Eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa elimden geleni yapmaya hazırım.

Derginin 100. sayısını şimdiden kutlarım :)