Tekerim patladı

Samet06

Üye
Tepki
8
Arkadaşlar Salcano ng650 MD Model bisikletimin lastigi patladı acaba başka bisikletcide yaptırcam garantisi bozulurmu lastik zaten garanti dışıymış.

Scudo

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
kendin yapsana... internette ve forumda bi sürü bilgi bulabilirsin :) bisikletle uğraşmak da sürmek kadar eğlenceli :)

Arif Gören

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Carraro
garanti dışıysa bisikletin, il siftahı açıp kendın yap derim dostum :))

Samet06

Üye
Tepki
8
Yama setim ama bu hafta içi temin edecegim bisiklet yarın lazım yani bisikletcide yaptırsam servis degil ama garantisi bozulur mu?

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
lastik zaten garanti dışıymış ya, bozulmaz o zaman :)

(patlayan arka lasitk mi ön lastik mi?)

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@Samet06

:) Lastikle garanti bozulmaz bu doğal,yani..Kendim yapmam,Bisikletime birşey olur çizilir vs.diyorsan iyi bir bisiklet tamircisine yaptır.

Samet06

Üye
Tepki
8
@Kadir Altuntaş

Teşekkür ederim.Çizikden degil hani telefonlarda filan garantiden başkası açınca bozuluyorya öle dedim.Teşekkür ederim yarın yaptırıcam hafta içide yama seti temin edecegim.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bence yarın sabah bi iç lastik alıp kendin değiştir... yama seti alınca da, patlak olanı tamir et...

eğer daha hızlı değiştirmek istiyosan pratik niyetine, yama yaptığını takıp yeni aldığın lastiği yedek lastik yaparsın...

Atilla.C

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Git ,aldığın yere yaptır garantiden sıkıntı yapsalar bile(-ki hiç sanmıyorum) satın aldığın yere yaptırdığını söylersin için rahat olur.