Teker grubu yardım

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında ankema5555 tarafından paylaşıldı.

1. ankema5555

ankema5555 Üye

Adı:
    Ali
    Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhabalar whistle 4x8 double çembere quando göbek kullanmaktayım ama arka jant durduk yere patlıyor hafif yamukluk vardı düzelttik dış lastikte kücük taş kadar yarık var üstünde ondanda süphelendik ama hep alt taraftan patlıyor (jant tarafı) sorun nerden olabilir ön arka jant çemberi farklı göbekler aynı olsa sorun çıkarmı slx göbekli jant setimi daha akıcı olur yoksa shimano mt15 mi?

İlginizi Çekebilir

20150722_101715.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
upload_2016-5-10_15-11-39.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...