Tek tabanca manisa / denizli

karaduman61

spor&sohbet&seyahat
Tepki
640
İsim
emin
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tebrik ederim. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner
Scudo

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
maşallah. hocam selenize baktım anlayamadım özellikli bir selemi? yoksa sele ağrısı oldumu?

• Beğen

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
maşallah. hocam selenize baktım anlayamadım özellikli bir selemi? yoksa sele ağrısı oldumu?

• Beğen

Kefter

Daimi Üye
Tepki
202
Bisiklet
Giant
güzel bir gezi olmuş. Naçizane fikrim o bisikletle çevre köyleri de bir turlamak hiç de fena olmazdı...

• Beğen

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
@karaduman61 Amin teşekkürler.

@kemken - Selle royal in lookin gel bayan modeli :D (De lüx) sayılabilecek çok rahat bir sele.Bu arada yol uzunluğundan illaki az bişey oldu tabiki :)

@Kefter - Katılıyorum fakat zaman kısıtlıydı.:(

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Teşekkürler abi.Yolda Senin Salihli,Gölmarmara turunda aklıma gelmedi değil hani.Kimbilir kimlere ilham kaynağı olmuştur ;)

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Renkli bir tur olmuş, keyifli olduğu da belli, ayakların dert görmesin, özel bir ricam olacak, gezdiğiniz yerleri göremiyoruz, fotoğraflarda sadece 5 tane manzara ve mekan fotoğrafı var, genelde yemek ve profil fotoğrafı var, hepsi birbirinden güzel gerçekten, o çevreyi tanımak bizlerinde o yerleri görmek adına manzara fotoğrafları da ekleyebilirseniz çok mutlu oluruz. teşekkür ederim.

• Beğen

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
@Cüneyt HOCAOĞLU - Teşekkür ederim abi.Canım ne isterse,nereye isterse yapıyor ve gidiyorum.Kısaca kendi turumun patronuyum :).Seninde ayaklarına sağlık.

@recep24ank - Zaman oldukça daha fazla dediğiniz tarz resim almaya çalışıyorum.İsteğinizde sonuna kadar haklısınız,elverdikçe manzara ve tanıtıcı resimler artacak.İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.Manisa'dan saygı ve selamlar...:tskler:

• Beğen
Tepkiler: Cüneyt HOCAOĞLU