Team Sky Forma (Aliexpress)

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Mart'ın son haftası Aliexpress'ten sipariş verdiğim Team Sky kısa kollu üst forma 14 Nisan günü elime ulaştı. 2 hafta gibi bir süre Çin'den verilen sipariş için gerçekten çok iyi bence. Fiyat olarak indirime denk geldi 14$'a aldım kendisini. Kumaş olarak coolmax adlı bir firma üretiyor formaları, %100 polyester ve kalite olarak fiyatına göre çok başarılı. Nefes alması teri vücuttan uzaklaştırması falan çok beğendim. Baskı kalitesi de fena sayılmaz ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Ama sipariş verecek arkadaşlara yapacağım en önemli uyarı giydiğiniz bedenin bir beden büyüğünü sipariş etmeniz. Çin'deki size standartları bize göre daha küçük ben Medium giyiyorum M sipariş ettim ama küçük geldi biraz Trek Factory Team forması sipariş edeceğim onu Large alırım artık. Bu da fikir oluşturması açısından çektiğim bir fotoğraf:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10261957_10202431081391108_3779019166574437549_n.jpg

Scudo
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
@Mustafa T. Erhan

o formadan ayrıca sipariş edeceğim zaten. Ama takım formalarını içimde ukde kalmasın diye alıcam ucuza :D

Hakan Gencer

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
merhaba, dükkanının linkini yazarmısınız? ayrıca etekte kaymayı önleyen silikon şerit varmı?

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
@Hakan Gencer

(link)

Aldigim urunun linki bu silikon seridi de var acaba silikon seritsiz gonderenler de mi var?

Salih Uyar

Üye
Tepki
0
Forumun formasi ne zaman cikacak. Bir forma almak istiyorum, eger boyle bir calisma varsa bekleyebilirim.

Hakan Gencer

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
@Janbey Furkan

monton almıştım thermal ama silicon olmadığından bazen sıkıntı oluyor...

Mert Ahmet

Daimi Üye
Tepki
293
biz de bir arkadaşımla aldık kendisine aldığımız sizinkinin modelinden benimki açık mavi :)
güle güle giyin :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Janbey Furkan

takım halinde 16 usd öyle mi? size gelişi ne kadar oldu kargo vs. ile?
aynı fiyatta başka formalar var mı, bu siteye ilk kez giriyorum öyle bir listeleme yöntemi bulamadım :)

aykut alihocaoğlu

Aktif Üye
Tepki
45
aliexpress sitesinden bicycle jersey gibi aramalar ile bulabilirsiniz veya takım ismiyle :) @volkan a

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
@volkan a
Takım halinde değil, parça başı fiyatı 16 dolar.

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
@volkan a
Saxobank, team sky, trek, cannondale, bmc, omega pharma gibi takimlarin formalarini bulabilirsiniz yazlik kislik hepsi var. Arkadasimizin dedigi gibi cycling jersey yazip aratirsaniz sonuca daha kolay ulasirsiniz. Dukkanlarin cogu turkiyeye ucretsiz kargo destegi sunuyor bu en buyuk artisi. Vergi olarak da limitin altinda bir alisveris yaptiginiz icin (tutar olarak) gumruk vergisine tabi olmuyorsunuz. Ptt kargo adresinize teslim ediyor. Hatta ben teslimat adresi olarak calistigim magazanim adresini vermistim ptt gorevlisi "abi siz cin'le mi calisiyosunuz" seklinde komik bi yaklasimda bulunmustu :) tek parcaya 14usd odedim takim olarak 30 usd falandi yanlis hatirlamiyorsam.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Alışverişte Paypall mı kullandınız?

Tepki
99
Bisiklet
Cesur
@Yusuf Z. Şipal

Maalesef, Aliexpress'te PayPal ile ödeme mevcut değil. Kart bilgilerinizle alıyorsunuz. Tabi sanal kredi kartı kullanılabilir endişe duyuluyorsa.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal
Tepki
10
Bisiklet
b'Twin
hort :D

Aşağıdaki takımı siddetle öneriyorum - 9 günde Türkiyeye geldi- 22.56 + shipping toplam 27.82 $ takımın fiyatı
sitedeki en ucuz, kaliteli ve en çok yorum alan bir set

(link)

ürün başlığı
2017 Men's Cycling Jersey MTB Bike Clothing SKY Team Cycling Clothing Ropa Ciclismo Jerseys PRO Bicycle Wear Bike Clothes Sets

NightRider

Forum Demirbaşı
Tepki
129
İsim
Süleyman Özgün
Bisiklet
Lapierre
normalde m beden giyiyorum alırken L mi almam lazım?