TDL 1300'mü Ghost 1175'mi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Tuna Kalın tarafından paylaşıldı.

1. Tuna Kalın

Tuna Kalın Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Herkese merhabalar ;
    Bianchi TDL 1300 ile Ghost SE 1175 arasında seçim yapmak üzereyim. Aşağıdaki sorular kafamı kurcalıyor.

Soru 1 : Bu iki bisiklet arasındaki 400 liralık farkı verip Ghost almak mı lazım. Yoksa Bianchi de uzun yıllar beni rahatlıkla idare eder mi ?

Soru 2 : İlerde kadro üzerinde oynama yapmak istesem hangi bisiklet beni daha az uğraştırır.

Soru 3 : Servis ağı bakımından sanırım Bianchi daha üstün lakin Ghost alırsan servise ihtiyacın olmaz diyenler var Ne düşünüyorsunuz ?

Son olarak sizlerden ricam 2 bisikletten birini seçmem için bana sunacağınız başka sebebler neler ?

Berke bunu beğendi.
  2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Seviye:
    Ghost'a sakın bakma donanım bile yok bisiklette berbat üstüne 1372 TL yazmışlar vallahi o paraya yazık.

Ghost'a vereceğiniz parayı Bianchi'de bu modele verin kat kat iyi, http://www.bianchi.com.tr/urunler.aspx?kat=2&akat=2&urunid=307

Biraz daha bütçeyi arttırma şansınız varsa bu modele bakın nakit alırsanız indirim de yaparlar, http://www.sedonabisiklet.com/#!731/c1p24
    Ayrıca bisikleti adam gibi kullandığınız sürece kolay kolay servise girmez sıfır bisiklet anca bakımları için gidersiniz. :)

Tuna Kalın

Tuna Kalın Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    yok mu başka önerisi olan arkadaşlar

4. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bianchi de olur salcano sedona kron da olabilir...

Tuna Kalın

Tuna Kalın Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok genel oldu sanki :)

İlginizi Çekebilir

6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
cute-sleeping-minions-1920x1080.png
Yatağınıza uzandığınızda uykuya dalmanız uzun mu sürüyor? 4-7-8 nefes tekniğini size 60 saniye içinde uykuya dalmayı vaad ediyor. Etkileyici değil mi? Bu teknik Harward'da eğitim görmüş Dr. Andrew...
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...