Tcrno06 antrenmanı 3.000 km

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Evet tempolu ve yoğun sürüşler için son bir kaç gün.
Öncelikle 3.000 Km TCRno6 Antremanı.
İstanbul İzmit Yalova Bursa Balıkesir Çanakkale İzmir Uşak Denizli Aydın Muğla Antalya Konya Alsaray Ankara Bolu Sakarya sonra İstanbul

8 - 14 Temmuzda #arnavutkoybelediyesi nin 2.sini düzenleyeceği ve ‪‪#rotabisiklet in organize ettiği 15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Ömer Halisdemir anısına 850 KM Niğde turu.

Sonra 28 Temmuzda yaklaşık 4.300 Km. TCRno06 yarışı.

Sıkı bir ay olacak :) FB_IMG_1529559744780.jpg

Scudo

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
İlk önce kolay gelsin. Gözüme 2 rotada ki sıkıntı çarptı,
1.Manavgat üstünden Konya'ya gideceksiniz.
2.Ankara-Bolu arası otobandan çizilmiş bir rota mevcut, bisiklet sürücülerini ne yazık ki otobana almıyorlar. D100 den geçen sene boluya gitmiştim. Kızılcahamamdan gitmek daha güzel

1.Gelelim Manavgat üstünden Konya rotanıza! Bu rotayı hiç araç ile geçmediğinizi düşünüyorum. Manavgat içinden Seydişehire döner dönmez Seydişehire kadar in çık bitmeyen yokuşlar mevcut. İnanılmaz bir irtifa kazanımı ve bozuk yolla karşılacaksınız. Bu yol inanın sizi çok yıpratacak, şu an haritayı açıp bakmıyorum ama 60-80 km lik bir mesafe olması lazım. Araçla ordan her geçtiğimde ambele olurum. Bisiklet üstünde o yol bütün enerjinizi vs alıp atacaktır. (Mayıs ayında kar yağan bir yerden geçeceksiniz)

Kolay gelsin, güzel sürüşler :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Rotayı hazırlarken bunlara dikkat etmedim. Google maps den şehir şehir sürükleyip ve ortaya ortalama bir rakam cikti. Açıkçası amacım şehirleri geçmek hatta o rotada Aksaray'da yok onuda sonradan ilave ettim. Bu turda online takip olacak arkadaş programı hazırlamak üzere yarın akşama programda hazır olacak. İsteyen web sitesi uzerinden izleyebilecek. Yola cikinca ilk hedef izmit sonra Yalova sonra Bursa diye devam edicem tabiki çevre yolu kullanmadan. Rampalara gelince yapacak bir şey yok başa gelen çekilir :)

parathoner

Aktif Üye
Tepki
345
İsim
Kerem
Bisiklet
Dahon
Böyle uzun turlar yapanlara saygım giderek artıyor. Allah kaza bela vermesin inşaallah.

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.006
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
birol abi kolay gelsin :)