Tchibo

Turgay Gürses

Aktif Üye
Tepki
218
İsim
Turgay
Bisiklet
Merida
@MuratHan

selamlar,
şort, tayt ve formadan ben de aldım. özellikle şort gerçkten çok kullanışlı ben de tavsiye ederim..

Scudo

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
Polo yaka tişört , kilit, pompa, eldiven aldım. Kaliteli ürünler gibi duruyor , kullandıkça ne olur bilmem.
Gözlüklerin kalitesi nasıl acaba kullanan var mı ?
Şehir bisikletini de yakından inceledim. Farklı bir tasarımı var. Hoşuma gitti.

Hakan Yaş

Aktif Üye
Tepki
87
Bir kilit, reflektörlü t-shirt ve eşime de aynından bir t-shirt aldım. kaliteleri fena değil fiyatlarına göre. özellikle kilide bayıldım :)

kablosuz ne kadar verim alınır bilemediğimden, kipadan 9,90 tl'ye km saati aldım. az evvel işyerine geldim, arabayla 20,18km, bisikletle 20,20 km. yazdı :) 9tl'lik bir km. saati için fevkalade :)

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Yeni haftada ziyaret etmeyi düşünüyorum. Eğer fiyatlar uygunsa bisiklet pompası ve eldiven almayı düşünüyorum. İleride bisiklet forması ve taytı almayı düşünmekteyim. Yeter ki fiyatlar bu sezon bu düzeyde kalsın.

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Gözlükler gerçekten iyi, uzun süreli kullanımda hiç bir sorun yaşamadım, %100 uv koruması var, sağlam ve dayanıklı. Ayrıca kılıfında lensleri koyabilecek bi kısım olmasıda ayrı bir güzellik, boyun askısı ve silme bezine kadar herşey çıktı içinden.

Diğer bir konu 24.95 tl olan basınç göstergeli pompanın aynısını kipadan 8 tl ye aldım ilgilenenlere duyurulur ;) .

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
gözlük ve eldiven aldım. tchibonun gözlüklerini seviyorum, bunlar da yine çok güzel

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bende geçen çarşamba günü uğradım. Bir kısa kollu birde uzun kollu reflektörlü t-shirt aldım.Ürünler gayet güzel ve hesaplı. Tavsiye ederim.

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Km saati aldım.Alttaki okuyucu ve sensörde sorun olmamasına rağmen; yani her pedal çevrişte tık tık diye okumasına rağmen, gidondaki km saati okumuyor...
Acaba sorun neresinden kaynaklı?

Berk_D

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Geotech
ya bu tchibo kahveci değil miydi :D Nyse Sanırım başka işler de yapıyor.
Decalthon u mu tchibo'yu önerirsiniz onu soracaktım?

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Berk Boran

kahvenin yanında her hafta konsept ürünler satıyor.

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
Decalthon yakınsa veya gitme imkanınız varsa tabiiki Decalthon.Hem ürün çeşidi fazla,hem altarnatif ürünler çok hemde fiyatları iyi.Ayrıca Decalthon da ürünleri deneme imkanınızda oluyor.Siz istemesenizde satış danışmanları ürün bilgisi verip denemeniz için iknacı oluyorlar.

laciverti

Forum Demirbaşı
Tepki
588
Bisiklet
Cannondale
Decathlon Lisbon ve Barselona'da çok başarılı bisiklet ürünleri vardı, almıştım.
Türkiye Decathlon'da bisiklet giyimi daha az.Ama yıllardır severek giydiğim sarı bisikletci yeleği var.Öneririm.Fiyatı da uygun.
Tchioba, kalitel, ürünü gerçekten ucuza veriyor.(kayak-snowboard montlarını, thermallerini bilirsiniz)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bu haftanın teması kayak..
uygun fiyatlı polar, çorap falan var..
bi göz atın derim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tchibo internet sitesinde şu an pompa ve kilit de indirim var. İkisi 45 lira iken şimdi 23 lira. Öğle alacaktım, akşam hallederim dedim indirime girmiş :rolleyes:

Tepki
3
Bisiklet
Merida
@Özgür Kılınç

neden ben göremedim sadece barbekü keyfinbe yönelik indirim görüyorum