tchibo'da km saati 14.90 ytl

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
@nkongur

arkadaşım cebinde sürtünmeden dolayı manyetik alan oluşuyor ondan dolayı saat çalışmaya başlıyor ;) hani ilk okulda filan deneyler yapıoduk ya üstümüze tarak sürüp sonra kağıt topluyorduk aynı o hesap ;)

• Beğen
Tepkiler: Nuri Kongur
Scudo

Daywalker

Daimi Üye
Tepki
172
Arkadaşlar bence bu Tchibo'da satılan kablosuz km saatlerinden uzak durun. Arkadaşlarımdan ikisinde bu cihazlardan var ve emin olun ilk günkü gibi kalmıyor. Sürekli sorun çıkarıyorlar. Kafalarına estiği zaman çalışıyorlar sadece. Ayrıca dış ortamdaki her tür manyetik alandan aşırı derece etkilenip sapıtıyorlar ki en çok da bu kötü. Bilgilerinize sunulur...

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
bide anti manyetik poşet içine koyalım bakalım cebimdeyken. belki o zaman kafasına göre çalışmaya devam etmez

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar söylenenlerin aksine ben 10 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.!
bahsedilen saat zaten kablosuz diğer bütün kablosuz cihazlar zaten yüksek gelirim v.s yerlerden etkileniyor.! bu sayede hatalı ölçüm yapabiliyorlar bu sadece TCM ye has bişey değil..bence birçok pahalı cihazın yaptığını bu cihaz fazlasıyla yapıyor..ama siz yinede 5 katı para vermek istiyorsanız DELTA,ERDOĞANLAR,YEŞİLBİSİKLET,VELESPİT,BİKEOUTDOOR size büyük bir zevkle yardımcı olacaktır :D
işte 14.90ytl lik süper cihaz
(link)

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@enginayan

bende aldım fakat cep telefonuna veya elektriksel alanlardan uzak tutun çok çabuk etkilenip durduğu yerde saymaya başlıyor bilginize iki adet aldım ikiside aynı manyetikelektriksel alanlardan etkileniyorlar telefon taşıyacaksanız sol cebinize değil sağ arka taraftan kemerinize takın derim (cihaz gidonun solunda olacak) bilginize arkadaşlar bu şekilde güzel çalışıyor!:)

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Mickey_Mouse

sendeki biraz farklı model benimki ile

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
bır metre alıp tekerlegın dıs olcusunu hesaplayın ;) en saglıklı cozum bu ;) Dıs tekerlerı ıstersenız yerde bır tur dondurup gıttıgı mesafeyı olcun ıstersenız ıple cevrenısını olcup sonra ıpı olcun ;)

Tepki
0
onun 17 fonksiyonlusu kipada 5 lira 2 tane aldım.test ettim parklarda 100 er metre aralıklar varya yere çakılı 100 200 300 m falan diye onlarda test ettim.doğru ölçüyor.