tchiboda bisiklet teması

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
arkdaşlar tchibo mağazalarında bisiklet teması vardır aklınızda bulunsun.. ürünlere örnek olarak km saati(kablosuz) sele kilit ve bi kaç ürün daha vardı sanırım aklınızda bulunsun görmeyenler için yazdım selamlar..
bu arada ben km saati aldım bugun göztepe iskelede ilk defa kullanıcam:D

Scudo
Tepki
33
yalnız bildiğim kadarıyla o mağazada ürünler kısa süre aralarla sürekli değişiyor galiba bulmak biraz zor olabilir ayrıca km saatinizde hayırlı olsun güle güle kullanın:D

frustrated

Aktif Üye
Tepki
81
gayet kalın bisiklet kilidi 8,95 tl ye satılıyor şu an ..ihtiyacı olan kaçırmasın bence..

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
Ya bu temasında neler var biraz bahsetme imkanınız varmı. Fiyatları oranın baya uygun oluyor hatta elinde katalog olan tarattırım koyabilirmi. Tabi tema bitmeden

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
bağdat caddesindeki tchibo'lara gittim. 2 tane var
hiç bişey kalmamış. ne bisiklet gözlüğü, ne bisiklet kilidi. şaşkınbakkal'dakinde bi sürü kilometre saati(25 ytl), ilerdekinde ise sele(20 ytl gibi bişeydi) ve kilometre saati vardı. 2 şey almak için gittim elim boş geri döndüm malesef

maltepe carrefourda bişeyler var mı bilen var mı ?

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
bugün maltepe carrefour'a gittim. sadece km saati var. görevliye sordum, başka bisiklet ürünü hiç gelmedi dedi. alamıcam gözlük ve kilitten :D