Tchibo 25 Mart Haftası

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@Tahir Keskin

@scarpaner

Bizim ofiste bir arkadaş aldı bundan, montajı beraber yaptık. benim izlenimim, görüntü ve ekranı güzel, okunabilir. sıcaklık göstermesi güzel bir ek özellik. kablosuz olması iyi bir avantaj, ama çatala takılan algılayıcının büyümesine yol açıyor az da olsa. bir diğer avantajı ışığının olması. Kurulum sırasında da teker boyutuna göre bir iki seçim yapıyorsunuz hemen kullanıma hazır hale geliyor. Tabii ben bunları 25 liraya aldığım üfürük bir göstergeye göre avantaj olarak sayıyorum :)

GPS ile hızı ve km'yi doğru ölçüyor mu test etmedim.

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin
Scudo

bora62

Üye
Tepki
21
İsim
Bora T.
Bisiklet
Dahon
@scarpaner Selamlar bilgisayarın kurulum olarak internette izlediğim cateye marka bilgisayarlardan farkı yok yalnızca kurulumda dikkat edilmesi gereken nokta vericinin pilini yerleştirirken biraz dikkatli olmakta fayda aksi halde verici pil tam oturmazsa çalışmıyor bunun haricinde anlık hız ortalama hız, maximum hız, günlük kilometre , toplam kilometre , saat, calori hesabı ,gr cinsinden toplam yağ yakımı, termometre ve arka ışık aydınlatma gibi özellikleri mevcut bence fiyatına göre güzel bir alet içinde jiroskop olmadığı için eğim hesabı yapamıyor. Ayrıca ben Kadıköy'de yaşıyorum decathlona gitmekte benim için süre ve para kaybı olduğu için de bu ürünü Kadıköy'den almak mantıklı geldi alacak arkadaşlara tavsiye edebilirim. Son olarak solar panellerin ne kadar verimli çalıştığı konusunda yeterli bir kullanım imkanım olmadığı için sizi aydınlatamayacağım. Sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin

emrejon

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
emre özciftci
Bisiklet
Fuji
Dechatlon gercekten uygun fiyata veriyo urunleri

scarpaner

Üye
Tepki
13
İsim
selami
tchibodan sipariş ettiğim solar sayaç dün elime ulaştı ve montajını yaptım yaklaşık 10 dakikada monte ettim. ilk denemelerim de de strava ile uyumlu değerler aldım. yakın fiyata satılan ürünlere göre artıları fazla ( ışıklı kablosuz vs) önerebileceğim bir ürün .

• Beğen
Tepkiler: rf yılmaz